Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Másfél éve vagyunk együtt a párommal, fél éve lakunk együtt. Minden tökéletesen működik, egyet kivéve: a szexet.

Figyelt kérdés
Kb. havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Eleinte még próbálkoztam, de a többszörös visszautasítás után már semmi kedvem. Ez a helyzet teljesen lehangol. Nagyon szeretjük egymást, de ez mindent elront. Megbeszélni is próbáltuk már nem egyszer, de semmi haszna. Félek, hogy meddig bírom még ki így. Nem szeretném őt elveszíteni.
2012. dec. 12. 15:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is írhattam volna...
2012. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Korotok?
2012. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, ő 30
2012. dec. 12. 15:39
 14/33 anonim ***** válasza:

Ahh... A probléma megoldódni látszik...

Tudod egy pasi 30 évesen az utódláson gondolkozik. Felteszem korainak tartja számodra felhozni a témát, ezért inkább kerüli a dolgot, nehogy egy óvatlan pillanatában "baleset" legyen... Ez lehet egy megoldás. A másik a megcsalás. Persze egyéb is lehet, de más nem jut eszembe. Ülj le vele és beszélgessetek egyet. Minderről...

2012. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk az utódlásról is. Ő már most legszívesebben gyereket vállalna velem, de nekem be kell fejezni a sulit, az pedig még 3-4 év. Ezt a témát már átrágtuk, azt mondta, hogy nem probléma, kivárja. És én pedig fiatalon szeretnék szülni, legkésőbb 25 évesen.
2012. dec. 12. 15:46
 16/33 ASOT ***** válasza:

Azért egyszer le kéne ülni és ezt megbeszélned vele, elvileg egy normális kapcsolat erről is szól hogy mindent megbeszéltek és őszinték vagytok.


De szerintem alap probléma nálatok már egy jóideje, hogy őszinteség az nuku. Ő se őszinte de te se nagyon.


Beszéld meg vele, kiváncsi vagyok mit mondana, erre az egészre ha ezt így feltálalod neki.

2012. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 ASOT ***** válasza:

A gyermek probléma az h ő akarna te pedig nem az nem függ össze a szex aktivitással.


Az olyan lenne mintha azt mondaná, hogy neki nicns szüksége szexre mert nem lehet gyerek...

2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ugyanez lenne, mint mindig. Átbeszéljük az egészet, elmondja, hogy sajnálja és hogy nagyon kíván, aztán szexelünk egyet este, hogy megnyugodjak, esetleg holnap is, hogy bizonyítson, utána pedig megint hetekig semmi. Ez az első lehetőség, a másik pedig az, hogy engem hibáztat, amiért nem kezdeményezek eleget. Ha a kezdeményezéseim 95%-át visszautasítja, akkor már néhány hónap után nem is merek kezdeményezni. Igazából már a témát sem merem felhozni, már most gombóc van a torkomban.
2012. dec. 12. 15:50
 19/33 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz úgy, hogy ne vegye észre. Intézd úgy mintha ő kezdeményezett volna. Elvégre nőből vagy... :D

Neked ez a véredben kell legyen... :D

Tippeket had ne adjak... :D

(zhany; pucér alvás, alulöltözött főzöcskézés...)

2012. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest en is irhattam volna. 2-3 hetente van egyszer. Es akkor sem az igazi.

Te meddig birod meg?

2012. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!