Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Másfél éve vagyunk együtt a párommal, fél éve lakunk együtt. Minden tökéletesen működik, egyet kivéve: a szexet.

Figyelt kérdés
Kb. havonta 1-2 alkalommal vagyunk együtt. Eleinte még próbálkoztam, de a többszörös visszautasítás után már semmi kedvem. Ez a helyzet teljesen lehangol. Nagyon szeretjük egymást, de ez mindent elront. Megbeszélni is próbáltuk már nem egyszer, de semmi haszna. Félek, hogy meddig bírom még ki így. Nem szeretném őt elveszíteni.
2012. dec. 12. 15:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Zuhanyt többször próbáltam, nem működött. Majdnem minden nap meztelenül alszok... Vagyis aludtam eddig, de most 2 hete már elegem van és nem is próbálkozok, úgyse éri meg. Nem tudom, hogy meddig bírom még. Kapcsolatunk elején, mikor még sűrűn szexeltünk, az egyórás menetek sem voltak ritkák, és volt, hogy egymás után többször. Most örülök, ha negyed óráig tart...
2012. dec. 12. 16:26
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerető?

Vagy legalább próbáltad féltékennyé tenni, hogy megpróbálja megvédeni, ami az övé?

2012. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 ASOT ***** válasza:

Szóval akkor az sem probléma.


Lassan teljesen el fogtok hidegülni egymástól.


Ahogy egyre jobban belemegy a tél a hideg fagyos időbe, -5, -10, -15 °C-ba ugyanígy fog hanyatlani a kapcsolatotok is.


Nem mondom azt h nem kezdeményeztél mert kezdeményeztél.


Maximum, de a maximum az lehet, hogy unalmas a szex mert mindig ugyanolyan. Ha ez sem így van, AKKOR el kell kezdened azon gondolkodnod h mit is akarsz a jövőddel kapcsolatban.

2012. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 ASOT ***** válasza:

Ismertem régebben egy párt.


Ott a lány mindig adott magára nem hanyagolta el magát, de a pasi sem volt selejtes, ha a csaj nem kezdeményezte a szexet akkor bizony sosem volt.

A kapcsolatuk elején első 1-2 hónapban még ment heti 2-3x.

De aztán alább hagyott, a pasi sokat dolgozott, de volt h 2-3 napokat otthon volt de akkor sem volt szex.


Későbbiekben, kiderült h a pasinak gondja van mert ritkán áll fel és van h nagyon kevés ideig. Ezért inkább elment a wc-re és kiverte.

Ezt egyszer a párja látta meg mikor bement h közösen zuhanyozzanak.

De ettől sem változott semmi.


A csaj próbált sexy ruhákat venni, próbálta h legyen éjszaka egy eldugott helyen vagy akárhol, próbálta h megtanul kicsit táncolni kis sztriptíz, de semmi nem segített.


Majd telt az idő és a csaj elkezdett ismerkedni, eljárt barátnőjével szórakozni majd pasikkal flörtölni beszélgetni. És odáig jutott h le is feküdt 1-2 pasival.


A párját nem is izgatta, h a barátnője vajon hol lehet kivel mikor merre, lényeg h van párja és elérje telón és amikor ő otthon van akkor ő is legyen azért vele otthon.


A lánynak idővel 2 szeretője is lett, amikor a pasi elment dolgozni akkor mentek hozzá.

És a pasipárjával maradt a havi 1x szex.


majd ez így ment hónapokig aztán nagy unszolásra h b@zdmeg hülye vagy minek vagy vele ha szeretőket tartasz meg stb, ezért szétváltak útjaik.

2012. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szerintem besokallt. Ezért nem jó az, ha a kapcsolat elején mindennap megy az ötszöri döngetés. Persze jó vele felvágni, de rövid idő után ellaposodik, utána meg megfogyatkozik. Az ötszöri jó lenne egész évben, nem hogy naponta. :)


Hát ez van!

2012. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
A kapcsolat elején sem volt napi ötször szex. Kb. heti 3-4 volt. Néha egymás után 2, de sose vittük túlzásba.
2012. dec. 12. 19:43
 27/33 anonim ***** válasza:
Ismerős a szituáció,csak mi 19,21 évesek vagyunk...és énis próbáltam meztelenkedéssel,utalásokkal hogy nekem fontos a szex meg szeretem meg ilyenek és semmi...és néha ugy elönt ez az egész dolog hogy azthiszem felrobbanok és hónapok óta ezmegy,néha aztérzem nembirom..
2013. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szia, ezt a kérdés én is írhattam volna. Múlt héten szakítottam emiatt a párommal, kutyául érzem magam, de nem bántam meg. Ha majd egyszer gyereket szeretnétek, aól nem lesz, hogy ültök egymás mellett és nagyon gondoltok rá. Meg tönkreteszi az embert lelkileg sz örökös visszautasítás. És nálunk nem vot semmiféle kompromisszum, mert nekem rossz volt így, neki jó, és csak akkor érzékelte, hogy szenvedek, mikor veszekedtem, de semmi se változott, még a hozzáállás se, azért betelt a pohár.
2013. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Utolsó két válaszoló: lányok vagytok?

Egyszerűen felfogni nem tudom, hogy honnan szeditek össze ezeket a töketlen hímeket, amikor tele van a világ szexéhes pasikkal. Elég csak itt körbenézni. A kapcsolatban levő, de elhanyagolt férfiakról meg nem is beszélve.

2013. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 hetente volt szex, akkor is en kezdemenyeztem :(
2013. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!