Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért vagytok ennyire féltékenyek? (kivételnek tisztelet) Tehetek valamit elenne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt, ami nem túl sok idő tudom, de az utolsó hónap már csak arról szólt hogy ő féltékeny. Pedig nem vagyunk tinik, mindketten 30-as éveink elején járunk. De akárhová megyek hívogat, kérdezget, ha beszélgetek egy nővel "csúnyánnéz", ha elmegyek valahova haverokkal úgy vár, hogy szintén kikérdez.. Soha nem léptem félre (na jó egyszer 17 évesen). Nem vagyok állat, még sok férfitársammal egyetemben. Nekem nem tetszik ez a viselkedés, ha velem van bízzon meg bennem, ha nem teszi szakítsunk még most, míg nem sérülünk annyira. De jó vele egyébként, vannak érzelmek, szeretném megoldani.

Tehetek valamit? Menjek el vele valami pszichológushoz? Változtatni nem fogok a viselkedésemen az biztos. Ilyen vagyok. Nincs ezzel baj, eddig soha nem okozott gondot.



2012. dec. 13. 14:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8as, ez már tényleg durva :) Ezt tényleg nem akarom megvárni, bár bízok benne, hogy ennyire csak nem ismertem félre.

Tudom, hogy lehet így élni, elfogadni, de nem akarom, hogy egy idő után lenézzem emiatt.

2012. dec. 13. 14:38
 12/17 anonim ***** válasza:
14:31-es vagyok. Nő vagyok,és köszi a jókívánságokat. Én már megtaláltam azt, akit soha nem dobnék a kukába. A sértegetés az megy. Mégis 3 évig együtt voltál ezzel a bizonyos kukába való nővel, pedig fél év után kiderült milyen. Tudod, én nem írtam semmi sértőt neked, te meg egyből le idiótázol. De ki is az idióta? Nem én voltam együtt 3 évig olyannal, aki kicsinált. Szépen megkérlek, hogy válogasd meg a szavaidat, én nem fogok lesüllyedni a szintedre. Ja, és tanulj meg helyesen írni!
2012. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

ma 14:43


Külföldön élek 10 éve,nem igazán írok magyarul...

Szerintem amit írtam az meg nem neked szólt így nem tudom miért kell bele szólnod a dologban..már én bánom hogy lesűllyedtem a te szintedre..nem baj ha nő vagy..attól még lehetsz idiota.A helyzet ismerete nélkül írogatsz itt,nem te voltál ott és nem te éltél vele.Igen barom voltam hogy vele voltam,de szerettem és sajnáltam is egyben..mert amit csinált az beteges volt.Szerintem meg az én esetem tökéletes pl arra hogy a kérdező nem hagyja ezt.

2012. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg egyáltalán nem féltékenykedne,kedves kérdező,akkor meg biztos te is jönnél a szokásos,"nem szeret,mert lesz.r"

szöveggel!


elmész a haverokkal-féltékeny

na és?

miért nem mentek el együtt szórakozni,vagy ha fontosak a haverok,és a nő is,miért nem viszed el


megnézel egy másik nőt,vagy beszélgetsz vele-féltékeny

hűűű tényleg vidd el pszichológushoz,mert nem normális!

2012. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy,ha neked sem sikerült még senkit sem megtartanod,biztos benned is van 1-2 hiba!
2012. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


(Aki le akarna pontozni az előbb nézze végig)

2012. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Együtt is szórakozunk, de nehogy már most életem végéig mellette üljek nap 24 órájában. Ugye ezt te sem gondolod komolyan? :) Neked nincsenek barátnőid akikkel beszélgetni szoktál anélkül hogy ott lenne a kedvesed?

Nem mondtam hogy nincs bennem hiba. Nem hiszem, hogy mindenki megtalálja 20 évesen azt akivel el tudja képzelni a közös jövőt, a családalapítást. Ha 50 éves lennék, és 2-3 hónapig bírnák mellettem a nők elgondolkodnék, most nem

2012. dec. 13. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!