Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Részletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok (én is annak tartom magam), az osztályban is engem választották a legszebb lánynak, de nincs párkapcsolatom. 17 éves vagyok, és eddig egy kapcsolatom volt, 3 hónapig jártunk. A szüleim is ezzel csesztetnek, hogy biztos leszbi vagyok (nem igaz), meg hogy ők már ennyi idősen randizgattak másokkal. Érdekelnek a fiúk, sokszor voltam már szerelemes, de nem lett belőle semmi. Nem vagyok félénk, tehát ezzel sincs probléma. Volt olyan, hogy járni is akartak velem (többször is) de nekem nem tetszett a srác. Igazából nem értem az egész párkapcsolati cucc lényegét.Nem tudom, mire jó tulajdonképpen. Van egy fiú, aki majd hatalmaskodik felettem, meg nyálaskodik? Mert nekem erre nincs szükségem. Egyszer az iskolában az egyik fiú leszopatott, de nagyon szerelems voltam belé, utána dobott, pontosabban nem is jártunk. Akkor megfogadtam, nem leszek szerelmes többet. Minek az egész, hogy szenvedjünk? Inkább kimaradok belőle.
2009. aug. 21. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
nem
2009. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ha abol ál egy kapcsolat neked hogy uralkodik feleted akor az téleg gáz mármint nem te vagy gáz hanem akikel edig voltál ha majd találsz vkit aki értelmes akor szeretni fogod a szeretést :) és nem fog uralkodni se
2009. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
ha te szép vagy,akkor én gyönyörüséges hercegnő vagyok!szivesen megnéznélek!
2009. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
szia majd megtalálod ki t te is szeretsz meg a srácis viszont a szuleiddel meg ne foglalkoz mindeki máskor kezdi el . a szerelem jo dolog nem szevedés ne igy fogd fel :D sok sikert 20/f
2009. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
ehhh...hát... ne a pasikat hibáztasd, én a párommal már 8 hónapja vagyok együtt, és nem hatalmaskodik felettem. lehet hogy túl válogatós vagy, és egyszerűen félsz elkötelezni magad. nos, erről le kell szokni:) a másik probléma, hogy nem érted egy párkapcsolat lényegét. szerintem nem készültél még fel rá, és ha nem is akarsz, így nem fog menni..
2009. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz egy olyan igazi fantasztikus éjszakád, ahol rendesen eljutattnak a csúcsra, akkor rájössz, hogy mi értelme van ennek a párkapcsolatosdinak.
2009. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet, nincs testvéred, vagy a családi háttered nem megfelelő, az olyanok nem találnak maguknak rendesen párt. Ha még nem érzed, hogy szükséged lenne kapcsolatra, akkor meg várj még, nem vagy készen rá, de talán nem is baj.
2009. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én nem tom,eből nem az következik,de am van képed?meg irhatnál privátba;)
2009. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
biztos a többi csaj az osztályban félszemű vagy három fejük van, és azért lettél te az "osztály legszebbje":D:D nevetséges
2009. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!