Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar összeköltözni velem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Van egy pasim 25 éves. Együtt vagyunk 5 éve. Én már szeretnék vele összeköltözni, lenne is hova mennünk, de ő nem akar. Mindig csak annyi a válasza hogy nem tudom miért. Szerintem már nem szerelmes. Nagyon szeretem és én együtt szeretnék vele lenni. De ő nem akarja. Szerintetek mit tegyek? Valami tanács?
2012. dec. 14. 11:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Igen én is ezekre gondoltam. És olyan gyerekesen viselkedik mint egy 15 éves. Már nagyon sokszor próbáltam vele erről komolyan beszélgetni, de egyszerűen mindig csak azt kapom, hogy nem tudom. Kezdd elegem lenni a dologból, mert így azt érzem hogy csak arra kellek neki :( Túl kell lépnem rajta mert ahogy írtátok nem érdemel meg engem.
2012. dec. 14. 14:18
 12/12 anonim válasza:
végül hogy döntöttél?
2016. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!