Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem 1 csajjal és megbeszéltünk 1 talit, aztán taliztunk is meg minden, de közölte velem, hogy most nem akar tőlem semmit se, mert a volt barátjával összeveszett már régen és azon agyal még :S. és nem tudja, mit akar :S

De azóta taliztunk már többször és mondta múltkor, hogy menjek be érte, ami nem itt van, hogy vigyem haza 3km arrébb:S piff nekem ez az út oda vissza 40km volt Kecskeméten

De tudja, hogy bele vagyok zúgva és hogy tetszik nekem mert megmondtam neki legelőször.

Az ölembe üldögélt meg minden, de ha átkarolom elveszi a kezemet: S


2009. aug. 22. 18:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze hozá teszem 23F vagyok a csaj 21L
2009. aug. 22. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
előbb írni tanulj meg,aztán csajozz
2009. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól esik neki, hogy van valaki a közelébe, és számithat valakire. De ne essél át a ló másik oldalára mert akkor meg csak kifog használni, ha mindent megteszel neki. Ne mutazd ki teljesen az érzéseidet iránta mert akaratnalul is vissza élhet vele. Legyél olyan mint ha a barátja lennél és várjál a kellő pillanatra! Csak egy kicsit fog vissza magad, ne tudja, hogy ennyire bele vagy zúgva.
2009. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!