Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (illetve lányok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Fiúk! (illetve lányok véleménye is jöhet! ) ^^ Ha szakítás után rögtön elkezd ismerkedni új lányokkal,1-2vel alakulóban is van a kapcsolat, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy ha már egyből más lány karjai közé ugrik a pasi,akkor gondolom nem igazán viselte meg a szakítás..és sokszor láttam,illetve hallottam ilyenről barátnőimtől is..a pasik ilyen hamar túlteszik magukat egy szakításon?Vagy csak a nők túl lelkisek?
2012. dec. 17. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez van.Tudni kell lemondani.

Figyelj szakítottatok.Ez van.Nem tudsz mit csinálni.Felejtsd el.Magadat emészted ha csak rágódsz rajta.

Lehet,hogy én vagyok az undorító férfi de lemegyünk haverokkal iszogatni.Csajozni.Valaki sírással.Valaki ezzel felejt.

Kár ezzel foglalkozni.Vége kész ennyi.

2012. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ő dobott..csak mert kimertem nyílvánítani,hogy már egy jóideje lekaksizza a fejemet..ezen kiakadt és off..amúgy nem látványosan..ask.fm-en tettek fel neki kérdéseket..hogy van e neki alakulóban valaki meg ilyenek..és erről az újcsajról írt jónéhány 'kedves'szót...szóval ez a féltékennyétevősdi kizárt dolog szerintem.

De most töröltem magam facebook-ról és viber-ről is..mert általában ezeken az 'alkalmazásokon'keresztül tudott elérni.. Mit fog belőlle kiváltani?könnyebblesz neki a felejtés,ha nem lát fb-n meg viberen?Szerintetek?

2012. dec. 17. 21:17
 13/21 anonim ***** válasza:
Mondom hagyd a fenébe.Pont az ilyen kérdésektől nehéz felejteni.
2012. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb, igen.
2012. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én már letudtam mondani ! többször is..volt olyan,hogy egy hónapig nem kerestem,végülis ő puncsolta magát vissza..ettől félek..és ezért nemtudok merre lépni..ha megint felkeres egy hosszabb idő múlva,akkor ismét visszaránt..márpedig van egy olyan érzésem,hogy még keresni fog..vagy ez már csak a remény?? Ne legyen bűntudatom , amiatt,hogy próbálok felejteni?
2012. dec. 17. 21:21
 16/21 anonim ***** válasza:

Figyelj.Dobott.A kettőtök útja szétvált.Ne is foglalkozz vele.Azt csinál amit akar.Te ne törődj vele.

Nézz magad elé.Alakítsd az életed.Ő már múlt,történelem.

Ha kuncsorog elküldöd.Ennyi.

2012. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hagyni akarod, hogy jojózzon veled? Sz@rjon rád, aztán mikor épp kellessz, akkor megint megfektessen párszor, hogy utána majd újra rágódhass, mikor megint lesz@r?
2012. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nyílván nem szeretném..már ígyis lábtörlőnek érzem magam,de biztos nállatok is volt már olyan személy,aki szellemileg és lelkileg teljesmértékben megfelelt nektek,és 'egyhúron pendültetek',nehezen váltatok meg tőlle ti is gondolom..
2012. dec. 17. 21:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Persze volt.

De ebből törj ki!

2012. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Shivad válasza:
Mi történt azóta? Visszament hozzád?
2013. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!