Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (illetve lányok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Fiúk! (illetve lányok véleménye is jöhet! ) ^^ Ha szakítás után rögtön elkezd ismerkedni új lányokkal,1-2vel alakulóban is van a kapcsolat, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy ha már egyből más lány karjai közé ugrik a pasi,akkor gondolom nem igazán viselte meg a szakítás..és sokszor láttam,illetve hallottam ilyenről barátnőimtől is..a pasik ilyen hamar túlteszik magukat egy szakításon?Vagy csak a nők túl lelkisek?
2012. dec. 17. 21:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Haha... Az én volt nőm, ugyanilyen... Rögtön, ahogy kidobott, már jött a másik hapsi /Most pénteken dobott, már aznap este a másik hapsival kezdett beszélgetni/ /az exe, akivel keményen 2 hetet jártak előtte/. Már kérdezgette tőle, hogy nem akar-e hazajönni külföldről, meg ha haza is jönne, nem kezdenék e újra... Szánalmas dolgok ezek, de úgyse tudsz mit csinálni. Nem könnyű felejteni, és lehet, hogy ő is csak azért csinálja, hogy könnyebb legyen, de én már nem bízok a nőkben -.- Kihasznál mind, és hiába kap meg minden szépet és jót /persze vannak veszekedések, nem is 1x/, akkor is elmegy, elrepül valahova. Gondolkozzatok egy kicsit...
2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!