Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves főiskolás srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves főiskolás srác vagyok, nem volt még barátnőm. Mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Lejárok kondizni, olvasok és nem vagyok csúnya. Nagyon visszafogott vagyok. De nem járok nagyon sehová sem. Eddig egy lánnyal jöttem össze félig, akit a konditeremben ismertem meg. Nagyon hisztis volt, ezért szakítottunk, még mielőtt bármi kialakult volna. Humoros vagyok és szeretek beszélgetni is. Viszont, ha valaki elhív valahová, akkor ösztönösen nemet mondok. Mit tudnátok tanácsolni nekem?

2012. dec. 17. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úristen...az ég mentsen meg tőled és a fajtádtól.....
2013. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen dolgot kell tenned: ne legyél balf@sz. Lehet, hogy ez most keményen hangzik, de ez az igazság. Hiába kondizol, hiába vagy humoros, meg jófej, lóf@szt se érsz vele, ha még ahhoz is nyomorék vagy, hogy elhívj egy csajt randira. A nők többsége nem a kondizásra bukik, meg a jófejségre, meg a jóképűségre. Nem is tudatos ez náluk, de a határozott, férfias viselkedésű, vagány(és ez nem egyenlő a bunkóval, mielőtt még valaki belekötne) srácokra buknak, akik tudják, hogy mit akarnak.


Egy ilyen tébláboló balf@sz, aki nem képes arra, hogy rákérdezzen egy nőnél, hogy van-e kedve meginni egy kávét/megnézni egy filmet, ne várjon semmit ilyen téren.


Qrva egyszerű a dolog egyébként:

Kinézel egy csajt, aki tetszik. Kipuhatolod valakitől, aki ismeri, hogy szabad-e. Ha nem, akkor kezdj el vele beszélgetni, teljesen mindegy, hogy milyen ürüggyel, aztán kezdj el finoman bókolgatni. Ha veszi az adást, meg kedvezően reagál, akkor simán mehet egy kávémeghívás. Utána meg már sínen vagy :D

2013. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!