Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megijedtem. Vehetem ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem. Vehetem ezt egy jelnek?

Figyelt kérdés

A párom már jó ideje mondogatja, hogy fogyjak le, amiben egyébként teljesen igaza van. A legutóbbi az volt, hogy ha nem fogyok le, elhagy, mert ha ennyi akaraterőm sincs, akkor nincs értelme közös célokban gondolkozni.


Valamelyik nap beszélgettünk, és elmeséltem, hogy a szüleim régebben támogattak egy afrikai kisgyereket, és hogy ez szerintem egy tök jó dolog. Erre két napja mondta, hogy elgondolkozott a dolgon, és tényleg jó dolog esélyt adni valakinek (főleg úgy, hogy nekünk sem vészesen megterhelő), és "fogadjunk örökbe" egy gyereket. Ki is néztük, hogy kik azok, akiket szívesen támogatnánk.


Tegnap este volt egy nagy veszekedésünk a súlyom miatt, azt mondta, hogy ha legalább látná, hogy teszek érte valamit, de ezt se látja, és ez elkeseríti, mert nem így akarja leélni az életét.


Ma pedig írt, hogy kiválasztotta a gyereket, és már el is intézte a támogatását. De teljesen egyes számban, pl. "én kinéztem magamnak a kis favoritomat". Szó nem volt arról, hogy akkor közösen fogadjuk örökbe, pedig az elején ezt beszéltük.

Ugyan azt mondta, hogy a gyereknek majd közösen írunk, mégis kicsit megijedtem. Lehet ez annak a jele, hogy tényleg nem akar már velem hosszútávon gondolkozni? Mindez néhány nap leforgása alatt történt.


2012. dec. 19. 14:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Van a mai Blikkben egy fénykép, ahol az anya a tizenhetedik/!/ babájával terhes. Egyszerű nő, de az alakja ennyi gyerek után is irigylésre méltó. Tehát a szülések után sem kötelező elhízni.
2012. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Ha a súlyod miatt elhagyna, akkor nem szeret igazán, és ennek semmi köze az örökbefogadáshoz!

Ha nem szeret feltétlenül, akkor az nem párkapcsolat.

2012. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Néhány dologban talán nem voltam egészen egyértelmű.

Nem vagyunk házasok, csak együtt élünk. A gyereket sem úgy fogadta örökbe, hogy itt fog lakni, hanem csak az oktatását támogatja, mert szegény családban él.

Nem is a súlyom a fő baj, hanem hogy nem látja, hogy fogyok. Tehát az akaraterőt hiányolja belőlem. Ő az a fajta, aki ha kitalál valamit, azonnal meg is csinálja, legyen szó bármiről. Én hajlamos vagyok halogatni a dolgokat, ez rossz tulajdonság, tudom.


Hát mindenesetre igyekszem minél előbb lefogyni, mert ezek szerint tényleg van mitől tartanom. Csak azért nem értem, mert a múlt héten, amikor itthon volt, még pont azt nézegettük, hogy ha lefogytam, milyen szexi fehérneműket veszünk, most meg derült égből ez... :(

2012. dec. 19. 14:55
 14/31 anonim ***** válasza:
54%

Rajtam is pont kb 10-15 kiló van. Na és? Normális pasi ezzel nem cseszegeti a barátnőjét ilyen szinten ahogy a tied téged, hogy majd szakít... ez hülyeség, nekem minden máshoz van akaraterőm, az élet minden terén nagyon fegyelmezett vagyok, és az a sok elfojtás az evésben jön ki, abban már nem tudok az lenni. A férjem sose teszi szóvá, csak amikor én akadok ki hogy nem megy a fogyás, akkor mindig mondja hogy szívesen csinálja velem a diétát meg amit kitalálok. De soha egyszer nem bántott a súlyom miatt, aamiért hálás vagyok neki, de szerintem ennek kellene a normálisnak lennie.


Ennyi erővel te is kitalálhatnál valamit amit nem szeretsz a párodban, és mondanád neki, hogy "ha ezen nem változtatsz akkor nincs is elég akaraterőd és nem akarok veled lenni"!

2012. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
54%

"Ennyi erővel te is kitalálhatnál valamit amit nem szeretsz a párodban, és mondanád neki, hogy "ha ezen nem változtatsz akkor nincs is elég akaraterőd és nem akarok veled lenni"!"


Ez nagyon igaz!


Mindenkin lehet gyenge pontot találni.

2012. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy mindig ilyen voltál, ilyennek ismert meg, vagy azután terebélyesedtél el. Ha Ilyennek ismert meg, akkor menjen a pi...ba, ha eddig jó voltál neki, akkor mi a baja..?!

Ha meg utána híztál el, akkor tök jogos: nem tetszik neki a megváltozott alakod, és nem "erre fizetett be". Biztos attól fél, hogy neked ez így jó, és ha meg esetleg tovább hízol, az is jó ,lesz, ő meg élhet egy mangalicával, holott egy karcsú nőbe szeretett bele bocsi). Döntsd el, hogy melyik.

2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Külsőre minden embert meg lehet változtatni-minden normális ember ezt tudja. Viszont aki igy nyilvánul meg, az nem szeret téged, és ha lefogysz, akkor is el fog hagyni. Itt nem a súlyod a lényeg, hanem egyszerűen a személyed. Ha ezt megléped, lesz majd egy következő ukáz, és ez egészen addig meg míg nem lép egy 3. felé.


Tudod egy embert nem bábként kezelünk, olyannak mint egy felfújható guminő arra ott van a szexshop.Illetve a műnők tömkelege, akikből 12 egy tucat.


Az az ember aki szeretne változtatni rajtad, az vegye a fáradságot, hogy segítsen téged és maximálisan támogasson.


Ha te lennél a lényeg szólna a súlyoddal kapcsolatban-de eszébe nem lenne így nyilatkozni, hanem melletted állna, és ott segítene ahol tudna, akár konditerem keresgélésben, bérlet meglepivel, és a mai kozmetikai gépek és stúdiók tengerébe keresgetne neked.

2012. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

17-esnek igaza van, nincs is mit hozzátenni!


Ha lefogysz, jön a következő dolog, amin változtatnod KELL, és ez így fog menni, amíg teljesen el nem tiporja személyiségedet.


Egy báb leszel valóban, akit oda rakhat, ahova akar, és akivel azt tehet, amit csak akar!

2012. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Külsőre minden embert meg lehet változtatni"


cca 1 év.

2012. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy fogyj le, ha Te ettől jobban érzed magad. De ne azért,mert egy ilyen zsarnok férfi előírja ezt Neked. Mit féltesz ennyire rajta? Elhagy? Menjen, ilyennel a helyedben nem is maradnék. Uralkodni akar feletted és ez soha nem fog változni. És mi az, hogy nem hiszi el, hogy Te fogyókúráztál, amíg Ő külföldön volt? Ne haragudj, nem bántani akarlak, de ilyen kapcsolatban hogy tudsz élni?
2012. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!