Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakított azért mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított azért mert azt hitte megcsaltam, mindenki előtt lejáratott, és most hogy kiderült az igazság, nem békül ki. ugye?

Figyelt kérdés

mindenki előtt rossz hírűvé tett,mindenki (szülei, barátai, családtagok) engem néznek le, mert szerinte én egy megbízhatatlan, jellemtelen nő vagyok ezért - mert elvileg megcsaltam. Ő úgy szállt ki a kapcsolatból, mintha ő lenne az egyenes, rendes ember mintaképe,aki kidob egy hozzá nem méltó r*bancot.

Szóval ez a hírem a családjában. csakhogy azóta az ex megtudta, hogy mekkora hazugság volt az egész és csak pletyka, stb.

Szerintetek kibékül velem? Vagy meghagy mindenkit a kialakított képben? Ez nagyon égő lenne most neki mindenki előtt, ha kiderülne, hogy a lejárató kampány ellenem mekkora hazugságra épült rólam, és hogy ő mekkora szemét, vagy idióta (?) hogy pletyka és fóbiás féltékenység alapon, egyszerűen szakít - gyerekvállalás, esküvő előtt.


Szóval más hogy látja?

Vagy jobb is ilyen emberrel nem kibékülni?


2012. dec. 19. 23:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet igen, akik igazán szeretnek, azok kitartanak. Nálunk ez nem így volt. minél jobban magyarázkodtam, annál jobban nem hitt nekem, semmit nem volt képes meghallgatni bármit mondtam, csak fújta a magáét, meg hogy vége, és hogy ő mennyit szenvedett hogy napokig bőgött akkor, hogy annyira ki volt borulva, hogy azt hitte nem éli túl, és mondta, hogy igazából ezt nem bocsátja meg, hogy ő szenvedett miattam. mondhattam én bármit, nem hatott semmi, sőt csak olaj volt a tűzre. így eljött az idő, amikor feladtam, ráhagytam és mindenki másra, hogy mindenki gondoljon amit akar, én tudom mi az igazság és csak ez számít, ha a világ van ellenem akkor is és elengedtem őt, nem tehettem mást.

csak nekem az az érdekes, hogy megtudta, hogy nem igaz, és sehol egy bocsánatkérés, vagy hogy elém állna egyáltalán. ez már nekem valóban érdekes. simán tovább lépett nagyon úgy néz ki.

kezdem azt hinni egy hamis álomban éltem eddig.

2012. dec. 20. 00:56
 12/15 anonim ***** válasza:

"csak ha bárki belegondolna egy szerelmes nő helyébe, aki már lassan a babaruhákat válogatta volna"


Aki egy ilyen mondatot leír, az előadást ad.Az nem érzésből ír itt.


ui: jah és mielőtt felhördülnél: voltam a helyedben. Rólam az exem utánam következő nője hazudozott, annál keményebben, mint amit te írsz a storydban.És lőn csoda-kiderült, hogy minden hazugság volt amit rólam elhintett.


pápá

2012. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélek neked valamit, ha nem baj.


Rendszeres véradó vagyok, és egyszer kaptam egy véradás után egy telefont, hogy fáradjak be a kórházba. Befáradtam. Ott a kezembe nyomtak egy papírt, hogy menjek el a háziorvoshoz, mert hepatitisem van. Esetleg azt is süssem ki, hogy volt-e vérátömlesztésem, vagy nem védett szexuális kapcsolatom mostanság. 11 éve vagyok házasságban, természetesen nem léptem /léptünk félre, és vérre sem volt szerencsére szükségem. Még aznap megkérdeztem a férjemet, hogy nem lepett-e félre. Nem fogok hisztizni, csak mondja meg nekem az igazat. Azt az arcot, amit vágott, nem lehet leírni. A színtiszta megdöbbenés volt rajta, hiszen nem adott okot a bizalmatlanságra. Természetesen nem volt a válasz.És nyugalmat erőltetve magára kérdezte, hogy miért. Elmeséltem neki a kérdésem okát, és újra megkérdeztem, ennek fényében. Ő így már megértette, és a válasza ismét nem volt. Én már egy hatalmas kérdőjel voltam, hiszen ő nem lépett félre, és én sem. Vért sem kaptam, akkor hogy lehetek én beteg? Elmentem az orvoshoz másnap, aki megnyugtatásul mondta, hogy ezt azért még ki kell vizsgálni, mert csak egy gyorstesztet csinálnak a véresek, és az alapján megy a kiértesítés. Menjek el vérvételre, ott finomabb tesztet csinálnak, az tuti negatív lesz. Az is lett. Mondta a doki, hogy még ennél is érzékenyebb vizsgálatok is vannak, tehát ha ez pozitív lett volna, akkor is további tesztekre lett volna szükség.


Kár lett volna nem bíznom a férjemben. De ismerem, és szeretem, így hiába volt a kezemben egy papír, ami esetleg az ellenkezőjét mutatja, bíztam az adott szavában. És lám, igazat mondott. Miért hazudott volna? És náluk nem egy pletyka volt az, ami esetleg alátámasztotta volna az esetleges megcsalást.


Nálatok az lehetett. Egy mondvacsinált ürügy, hogy miért szabadul tőled. Mert annyira már nem gerinces, hogy megmondja: Nézd Cica, meguntalak. Nem kellesz már. Találtam szebbet, jobbat, ecetra....

2012. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rossz a helyzet, és hülye volt a volt párod, de szerintem nem fog kibékülni veled. A megcsalás gyanúja szerintem csak egy mondvacsinált ok volt, hogy elhagyjon. Akkor szoktak a férfiak minden apróságot felfújni, hogyha ki akarnak lépni a kapcsolatból, de nem akarják felvállalni a rossz szerepét, és inkább ráfogják a nőre.

Egy szerelmes férfi nem hagy el szíre-szóra egy nőt, akit szeret. Szerintem eleve el akart hagyni, és csak kifogást keresett.

2012. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te a párodat igazi férfinak hívod? Kár lenézni a többi férfit. Kint dolgozik, na és? Boldogabb családja van ,mint neked lesz.


Én a te párodat mindennek hívnám, csak férfinak nem. Ugyanis a férfi felnőtt embert takar. Szóval nem kell elalélni ettől a bunkótól, megnyugodhatsz, hogy a középmezőnyben sincs egy ilyen. Talán a sereghajtóban. De te is ott lehetsz, ha ennyire ragaszkodsz hozzá.

2012. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!