Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátomat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat szerintetek? :\

Figyelt kérdés

Fel szeretnék menni a westendbe kocsival és nem akar engem elvinni, aszt mondja, h ő nem tud vezetni budapesten, nincs akkora tapasztalata, mert még csak 3 hónapja van jogsija és attól fél, h balesetünk lesz vagy valami.

Aztmondja mennyünk fel vonattal vagy busszal de nekem nincs hozzá kedvem... :\ keressek egy olyan srácot aki elég tökös a feladathoz?



2012. dec. 22. 17:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Oké, ilyen hülye nem létezhet.
2012. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

XDDDjó mostmár csak röhögni tudok rajtad bocsi:D:D

A srácot meg még mindig sajnálom.

2012. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ez fake vagy a leány egy nyomorék :D
2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
mit kamu? fel akarok menni vásárolgatni kicsit meg nézni magamnak valami rucit meg énis itt ülök ebbe a székbe itthon, létezek meg minden.... ebbe mi a kamu?
2012. dec. 22. 17:21
 16/30 anonim ***** válasza:

Keressél! És ha 180 km/h alatt cammog, lépj át erősen a jobb lábára!

Tudsz te valamit arról, hogy aki levizsgázott az még alig-alig tud vezetni? Tudsz arról, hogy ilyen tájban nem manna szokott hullani az égből? Hogy ilyenkor olyan fényes kemény csíkok is szoktak lenni az úton? Hogy például tegnap sok helyen 50 m alatt volt a látástávolság? Tudod hány métert tesz meg 1 másodperc alatt egy 72 km/h-val haladó autó? Tudod, hogy még sok, évtizedek óta balesetmentesen vezető ember sem szeret Budapesten vezetni? (Ugyanazok a szabályok, csakhogy számos helyen tilos erre-arra fordulni, mellékutcákban körözve lehet megoldani a balra befordulást, pontosan tudni kell hol soroljon át másik sávba és külön ismerni kell közlekedésileg Budapestet, ha nem akar többlet 30 km-t sodródni a forgalommal?)

De egyszerűbb a kérdés. Tudsz te gondolkodni?

2012. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyomorék!!!!!! :@
2012. dec. 22. 17:23
 18/30 A kérdező kommentje:
jóvan ebből elegem volt, lépek... hihetetlen mennyi hisztis gyökér van ittis akik nem értenek semihez csak rinyálni tudnak... -.-'' sztem már meg is van a válasz a kérdésemre, dobom a szerencsétlen gyereket, aki anyit nem tesz meg értm, h elvigyen shoppingolni kicsit... van is egy jelentkező a helyére, bár kicsit idős (37 éves) ő tuti felvisz majd engem *.*
2012. dec. 22. 17:27
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel a kommenteddel árultad el magad,tényleg kamu vagy :D
2012. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Azért Pest sokkal másabb, mint bármelyik másik város. 2 éve van jogsim és lehetőség szerint nem vezetek fent. Volt már, hogy elkerülhetetlen volt, de akkor sem a belvárosban, a nagy forgalomban kellett vezetnem.


Tudod ott rengeteg az egyirányú utca, ha valahol útlezárás van, akkor tudnod kell, hogy merre kell befordulnod, hol tudsz eljutni a kívánt helyre, vagy ha eltévednél, akkor egy örökkévalóság mire visszatalálsz, szóval nem olyan egyszerű. Ráadásul az emberek fent indulatosan, agresszívan vezetnek, nincs ott olyan hogy 50nel mész, hanem ahogy a forgalom halad, hogy te se tartsd fel a népet.


Igen, vásárolgatni szeretnél, akkor pattanj buszra, vonatra és már veheted is magadnak a csini rucit.

Én egyáltalán nem gondolom, hogy attól büszkének kéne éreznie magát a páromnak, ha engem fel tud furikázni Pestre. Nem törik le a körmöm, ha vonattal kell menni.

De persze neked világ életedben kinyalták a segged, illetve fogalmad sincs a valóságról, kis álomvilágban érsz, szóval kérlek tedd meg, hogy kivágod a srácot és akkor van esélye találni maga mellé egy értelmes lányt, aki tiszteli, becsüli, és szereti őt.


By the way, hány éves vagy?

2012. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!