Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátomat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat szerintetek? :\

Figyelt kérdés

Fel szeretnék menni a westendbe kocsival és nem akar engem elvinni, aszt mondja, h ő nem tud vezetni budapesten, nincs akkora tapasztalata, mert még csak 3 hónapja van jogsija és attól fél, h balesetünk lesz vagy valami.

Aztmondja mennyünk fel vonattal vagy busszal de nekem nincs hozzá kedvem... :\ keressek egy olyan srácot aki elég tökös a feladathoz?



2012. dec. 22. 17:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
kérdező itt csak az a kérdés,hogy te hány éves vagy,mert hogy egy 5 éves gyerek szintjén van a gondolkozásod az is biztos!EL van kényelmesedve a kis p*csád,ha meg nem tetszik a vonat el lehet menni dolgozni,letenni a jogsit, venni egy autót és fizetni a benzint!Életképtelen!!!
2012. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor sajnálom,h nem jött el a világvége... :D
2012. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

18 vagyok h nagyon tudni akarjátok -.-''

aki meg aztmondja, h kamu az egész annak üzenem, h gondoljon amit akar nem érdekel!!!!

2012. dec. 22. 17:35
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus olyan vagy mint volt osztálytársam.

Ő egy hivatásos luxusprostiként él. Pénze van, de boldogsága semmi. Magányosan él, semmit nem ért el az életben, mindenki elfordult tőle. remélem te is ilyen sorsra jutsz. ;)

2012. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak költői kérdés volt( [link] hány éves vagy,igazából nem számít,mert attól,hogy 18 éves vagy még agyilag a 10-et sem éred el,a barátod helyébe úgy helyretettelek volna,ahogy azt ilyenkor illik!
2012. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

TUDOD MENNYIBE KERÜL A BENZIN,B*SZOD?!:D

Ha annyira akarsz menni ülj szépen vonatra.

Ja és légyszi szakíts vele.

2012. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye ribikókát! Most ez komolyan gondolta, amit írt? Szerintem hagyd el mihamarabb, akkor van rá egy csöppnyi esélye, hogy talál egy méltóbb lányt magának.
2012. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te meg gondolkodj el rajta,hogy vajon miért is írja mindenki hogy fake meg kamu,azért mert szinte hihetetlen h ilyen ostoba legyél :D de ha tényleg nem kamu akkor grat :D
2012. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Neked miért nem felel meg a busz vagy a vonat?Hisz bármi történhet utközben a kocsival,vagy esetleg balesett miatt állnátok 1-2órát,és azért vonattal elég kicsi rá az esély!Úgy veszem le,eléggé el vagy kényelmesedve! -.-
2013. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
GYERE NAGY LÁNY ÉN FEL VISZLEK PESTRE!GONDOLOM PÉNZED ANNYI MINT ESZED,AZ ÜZEMANYAG ÁRÁT AZÉRT SZED ÖSSZE VALAHOGY,AZ IDŐMÉRT MEG TERMÉSZETBEN FIZETHETSZ!!!! :)MEKKORA EGY BUTA LUVNYA VAGY!!!A BARÁTODNAK MEGVÁLTÁS LENNE HA SZAKÍTASZ VELE!!!
2013. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!