Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek szemét a nőkkel? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek szemét a nőkkel? Eddig rendes srác voltam, mindig megnevettettem a nőket, kedves és figyelmes voltam velük, de sz*rba se néztek. Csúnya vagyok 28 éves és még szűz. Ha bunkó leszek, lesz némi remény?

Figyelt kérdés
?
2012. dec. 26. 00:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Nem hagyom... Velem sem törődött senki, sem az érzéseimmel, mikor kedves voltam... van bőven bepótolni valóm...


... különben meg nehogy már én legyek a hibás hogy a nők erre gerjednek...


...meg hogy az aki ember számba veszi őket, az értéktelen a szemükben, aki meg átgázol rajtuk az egy félisten a szemükben...

2012. dec. 27. 19:03
 42/51 anonim ***** válasza:
Áruld már el,hogy mit csináltál.Nem jut eszembe semmi olyan g*ciség ami bejön.
2012. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Ok. Elárulom:

Egy helyi szórakozóhelyen voltunk és mi egy emelettel fentebb voltunk, mint egy csaj társaság.

Én meg azzal szórakoztam, hogy sörömből az asztalukra csorgattam 2x (persze hőbörögtek már az elsőnél is), a 2. alkalomnál feljött az egyik csaj, kérdezte "ki volt az a tapló paraszt, aki ezzel szórakozi?!"

Én meg annyit mondtam, hogy: "miért ki ez a kövér tehén, aki kérdezi, amúgy én voltam" (közben sumákul rámosolyogtam...

kicsit szittkozódot, vitázott velem és mikor kezdet lehiggadni mondtam, hogy nem kérek bocsánatot ha bele döglik sem, de ha képes normálisan viselkedni, leülhetünk beszélgetni ketten, személyesen az egyik asztalhoz és kap egy sört kezdetnek... itt volt egy kb. 5 pm. döbbent arc (én azt hittem, hogy most ad egy pofont), majd váratlanul szégyenlősen lenézet maga elé, közben rám pillantott és helyesen annyit mondott. "oké"...

onnantól meg már ment minden magától (jó nem dugtam még meg, de ott volt smár, meg tapizás, meg telefonszámot is adott). Ha nem velem történik, el sem hiszem, hogy ez tényleg működik... g*cinek kell lenni és kész.

2012. dec. 27. 21:03
 44/51 anonim ***** válasza:
0%

hű, te egy igazi szívtipró vagy!!! 28 évesen megcsókolt egy lány. leborulok a lábad elé! te szerencsétlen :D


tudok ajánlani jobbat is: menj a lányoknál ágyból ágyba és negyven évesen döbbenj rá, hogy senki sem akar ismerkedni veled csak a "maradék". jeee.


magányos fajankó.

2012. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Úristen, azzal a nővel se ismerkednék meg sosem, akinek ez a stílus bejön... De ha neked ez kell...
2012. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Tetves lúzer g3ci! Hogy kötnéd fel magad! Hogy lehet valaki ekkora ótvar g3ciláda?!
2012. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Na, ezúton is köszönöm a "jókívánságokat" amit kommentbe és privibe küldtetek... ;)

Este megvolt a csaj, akiről beszéltem, csak hogy tudjátok (meg azóta van 2 új csaj is a talonba)


...


Még mielőtt itt hőbörögnének egyesek (főleg a p*ncik) annyit közlök megnyugtatásként:

Ez van... Én magam örülnék a legjobban, ha ti mind hűséges, jófej csajszik lennétek, akik a kedves és hűséges pasikra buknátok, aki értelmes és megbízható..... csakhogy ti a f*szfejekre gerjedtek így muszáj lettem ilyenné válni...... (köszönet magatoknak)

Majd ha a nők arra buknak, hogy valaki jó velük, akkor olyan leszek velük, de addig maradok "ótvar g3ciláda" ;)!


Srácok, nektek meg: a nők imádnak szenvedni, meg hogy megalázzák őket... ez van. Azt szeretik beteges módon, ha valaki roh*dék...

Ha nem akartok magányosan meghalni és szeretnétek egy nőt, akit szerethettek és ölelgethettek, tudom ajánlani még, hogy játsszátok meg a szem*tládát (vagy váljatok tényleg azzá mint jómagam)

2012. dec. 29. 08:22
 48/51 anonim ***** válasza:

lol. ha majd kell valaki akit szeretgethetek akkor legyek egy szar alak? á kösz, nem. egyrészt reggelente bele kell néznem a fürdőszobai tükörbe, másrészt ennyi erővel a nők tudhatni vélik, hogy a férfiaknak csak olyan nő kell, aki a többi férfinak is kell. tehát éjszakánként ölelgetheted azt a nőt akin napközben átment a fél város.


a logika nem az erősséged, de legalább...


...gratulálok, hogy 28 évesen végre elvesztetted a szüzességed!!! kár, hogy a fiúknak nincs ilyen, de legalábbis nem így mondják. te nunus! nuncika! :D:D

(nem, egyébként tényleg gratulálok. -1 ember aki emiatt fog siránkozni gyakorikérdéseken, hogy miért nem akarja őt senki, ő csak egy lány barátot akar aki megöleli és...)


ha boldognak érzed magad így és egy tartós kapcsolatod lesz, akkor hajrá. ha elkúrtad és szeretnél más kérdést feltenni, akkor várunk szeretettel.


üdvözöl,

a gyakori kérdések válaszoló brigád

2012. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
inkább legyél olyan amilyen vagy, és találj magadnak egy lányt, mert ha találsz egy olyat aki a bunkókra bukik, az egy idő után neked sem fog tetszeni
2013. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Ennyi év után megnősültél már? :D
2017. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!