Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek szemét a nőkkel? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek szemét a nőkkel? Eddig rendes srác voltam, mindig megnevettettem a nőket, kedves és figyelmes voltam velük, de sz*rba se néztek. Csúnya vagyok 28 éves és még szűz. Ha bunkó leszek, lesz némi remény?

Figyelt kérdés
?
2012. dec. 26. 00:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Légy önmagad. Ne kedves, ne bunko.... Legy onmagad.

Attol mert a lanyok egy pasira azt mondjak h jaaaj de kedves attol meg nem biztos h akarnak is tole valamit. Es eppen igy ha valakire mondjak h bunko az meg nem azt jelenti h nem tetszik nekik az illeto.


Legyel onmagad....igy neha kicsit bunko is leszel mert ugye nem felelhetsz meg mindenkinek. Es ez tetszik a noknek. Ha van stilusod es mersz olyan lenni amilyen vagy.

2012. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
89%

szerintem kérdező, te alapból bunkó vagy, valószínűleg ezért nincs barátnőd.

Ha olyan barátnőre vágysz aki a bunkó pasikra nyomul, akkor meg is érdemled őket.

A 4-es voltam.

Nekem van egy lányom és ha felnő, az olyan vadparasztokat, mint Te szájba fogom rugdosni, ha meglátom a lányom körül legyeskedni...

2012. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:

ja és azért vagy kocka, mert most is a gép előtt ülsz.

#4#

2012. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

7-es:

Utóbbi. (különben 2x találtam érdekesnek rendes lányokat, de mind a 2x "csak legyünk barátok"-at kaptam a képembe).

Nem vagyok egy szépség, sok barátom van, viszont csúnya vagyok, szegény és kedves..... eellenben van egy barátom ő még csúnyább nálam és ő is szegény és ráadásul neki humora sincs, DE egy pö*s..... és van barátnője, aki mellett rendszeresen félred*g...

2012. dec. 26. 00:51
 15/51 A kérdező kommentje:

10-esnek:

régebben nem a szex érdekelt, hanem úgy gondolkodtam, hogy párkapcsolatom legyen... ez a szűz dolog 26 éves koromig nem zavart, nem a szex volt az első, hanem hogy legyen egy rendes lány az életemben

2012. dec. 26. 00:55
 16/51 anonim ***** válasza:

"és van barátnője, aki mellett rendszeresen félred*g..."


És ő a követendő példa...?



Ha számodra igen akkor uzsgyi, válj olyanná, mint ez a "haverod" és akkor majd mehet a kufirc orrba-szájba. De én nem irigyelném a haverod - most "Jó" neki, de pár év múlva mikor szeretne majd megállapodni, nem fog neki összejönni, mert mindenki tudja mekkora csapodár... A normálisabb csajok az ilyeneket semmibeveszik/lenézik. Persze ezzel a stílussal a buta illetve éppen magányos csajoknál tarolhat, de hosszabb távon ezen tulajdonságai sosem lesznek nyerőek.


De gondolom, Te nem őt kívánod majmolni, mert akkor már megtetted volna...

2012. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

Hát 4-es bocs de tévedsz, mert attól még nem lesz valaki kocka tudtommal, hogy ünnepnapkor, mikor bekajázott és nem tud aludni, inkább felnéz ide...

Amúgy meg kb napi 2-3 órát ülök gép előtt és azt nem hiszem hogy kockaság ;)

Ja és ezzel magadat is meg a többieket is lekockáztad, hisz te is itt ülsz a gép előtt okoska :D

2012. dec. 26. 00:59
 18/51 anonim ***** válasza:

" hanem hogy legyen egy rendes lány az életemben"


Ha mindez azért volt, hogy TE boldog legyél, illetve már-már kétségbeesetten kapálóztál egy ilyen lányért... Az halott ügy. A boldogság nem függhet egy sima kapcsolatocskától... A boldogságot sokkal nehezebb megtalálni - én sem találtam még meg szóval egy cipőben járunk mind - de ha már alapból elérsz egy boldog - de legalábbis egy elfogadó-nyugodt szintre mikor már nem vagy kétségbeesett és nem azért kell egy lány, hogy Te boldog legyél, hanem sokkal magasabb rendű és rangú dolgok miatt - ezeket én sem tudom megnevezni ezért nincs is még ilyen jellegű kapcsolatom, de na bumm ami késik nem múlik - akkor már menni fog a dolog. És akkor jön el az ideje egy igazi szerelmnek. Ami nem lesz tökéletes - ebben ne is reménykedj. Tökéletes dolgok nem léteznek.

2012. dec. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Xenophilius:


az lehet, hogy később rossz lesz neki, de legalább ő annyit elért az életben ezzel, hogy van nője...

... én meg ha folytatom az életem úgy, ahogyan eddig, akkor 40 éves szűz, magányos ember leszek...

Szóval miért is jobb szerinted a magányt ("jófiúságot") választanom, mint a bunkóságot?!

2012. dec. 26. 01:01
 20/51 A kérdező kommentje:

Hát 4-es bocs de tévedsz, mert attól még nem lesz valaki kocka tudtommal, hogy ünnepnapkor, mikor bekajázott és nem tud aludni, inkább felnéz ide...

Amúgy meg kb napi 2-3 órát ülök gép előtt és azt nem hiszem hogy kockaság ;)

Ja és ezzel magadat is meg a többieket is lekockáztad, hisz te is itt ülsz a gép előtt okoska :D

2012. dec. 26. 01:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!