Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek szemét a nőkkel? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek szemét a nőkkel? Eddig rendes srác voltam, mindig megnevettettem a nőket, kedves és figyelmes voltam velük, de sz*rba se néztek. Csúnya vagyok 28 éves és még szűz. Ha bunkó leszek, lesz némi remény?

Figyelt kérdés
?
2012. dec. 26. 00:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Nem vagy Te skizofrén véletlenül? Azt állítod rendes vagy, azt a kilencedik válaszodban mindennek elhordasz egy ismeretlen embert... Az a bajod neked is, mint nekem (volt). Baromira meg akartam felelni a nőknek, mindig a kedvükben jártam, és kb szégyelltem elmondani a véleményem, ha más volt mint az övék. Azóta váltottam, és egy kicsit "bunkóbb" lettem, amitől ők határozottabbnak tartanak. Pl egy asztalnál, ha beszélgetés van, és egy lány mond valamit, amiben nincs igaza, akkor közlöm, hogy "jó, ez hülyeség, mert...". Ilyenek. Nem feltétlen a bunkóság vonzza a nőket az ilyen srácokhoz, hanem a határozottság, magabiztosság. Ez vonzza őket. Nézd, nem attól fognak szeretni, ha mindig mindent megteszel, ezt értsd meg.
2012. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

8-as vagyok és nő.

Képzeld kérdező,nem vándorolok egyik bunkó pasi ágyából a másikéba.

Az ilyen típussal,mint Te /akiről külön pszichológiai szakkönyvet lehetne írni/ alapból nem állok le még egy kávéra sem,nemhogy testi kapcsolatra.

2012. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
21-es: Végre egy olyan komment, ami érdekes, nem csak "légy jó" hanem el is mondod/megindoklod hogy mit és hogyan csinálj és hogy mit fog eredményezni!
2012. dec. 26. 01:10
 24/51 A kérdező kommentje:

8-asnak:

Én nem azt mondtam, hogy vándorolsz, meg sokukkal lefekszel, hanem úgy értettem az eddigi pasijaid tuti nem voltak jó, rendes pasik, mert különben felhoztad volna "nekem igenis van/volt kedves pasim" (vagy valami hasonlót mondanál)

"Te /akiről külön pszichológiai szakkönyvet lehetne írni" - bocs, de ezen nevettem, ez jópofa/kultúrális formája a "hülyegyerek, menj az any*dba" szövegnek. :D ez tetszett.

Különben még most sem a fő célom csak a szex (hiába szűz vagyok és zavar), hanem hogy legyen egy kedves, aranyos barátnőm (nem kell fűűű de modell alkatúnak sem lennie), akivel szeretjük egymást és hűségesek vagyunk (igen attól még hogy látom haverom bunkó és működik a dolog, az még nem jelenti azt, hogy egyet értek a megcsalással, sőt!)

2012. dec. 26. 01:18
 25/51 anonim ***** válasza:

Azt a kicsit "bunkóbb" stílust én moderálnám őszintére. Lehet lenni őszintének szépen megfogalmazva is.

Nem biztos, hogy jó ötlet a haverokból kiindulni, akik félretosznak, vagy alapból azt a következtetést leszűrni, hogy a bunkók sikeresebbek a nőknél.

Ezer és egy oka lehet, hogy visszautasítanak. Adott pillanatban lehet, hogy elég csak annyi, hogy akkor épp ott, épp annak a lánynak nem szimpatikus az öltözéked, vagy elfeküdted a hajad, ő meg ebből von le elhamarkodott következtetéseket, ahogy te a haverokról meg a bunkókról.

Sok mindent nem tudni rólad és ne is vedd magadra, de aztán tényleg banális okok is lehetnek a háttérben, mint a kellemetlen lehellet, túl sok/túl kevés dezodor, nemtetszik színű cipőfűző...

A legnagyobb baj, hogy te így gondolsz magadra: "Csúnya vagyok 28 éves és még szűz."

Nem kell a lányokkal mindig kedvesnek és figyelmesnek lenni, bunkónak meg sosem. Elég akkor kedveskedni, amikor nyilvánvaló, hogy arra van szükségük. Lehetsz udvarias és előzékeny, mert az értékelendő, de az sem jó, ha ez túl sok. Akkor az pincsi-effektus.

Mi lenne, ha azt sugároznád magadból, hogy elfogadtad a szingli létet, és nem izgat, hogy nincs senki? Nem pedig azt, hogy "bakker még nem szexeltem soha". Az máris izgalmasabb lenne a lányoknak.

És lehet az is az ok, hogy tényleg csak nem a megfelelő lányoknál próbálkozol. Mert én ismertem egy lányt, ott ez volt. Mindig a babaarcú fiúk után kajtatott, mikor tudvalévő, hogy az ilyen fiúkat a lányok elkényeztetik, így lesznek bunkókká. Aki megfelelt a nem külsőre vonatkozó igényeinek, akiből jó társ válhatott volna, azt pattintotta, mert nem volt elég jóképű, aztán nyávogott, hogy nincs senkije. Lehet, hogy észhez tért aztán, most egy nem túl jóképű fickóval várnak babát, nyilván jól megvannak és megtalálta a zsák a foltját. Tudni kell, mit szeretnél, és aztán keresgélni, lehet ez is a titka a dolognak, ráadásul akkor jól működő kapcsolatot kapsz, ami nem külsőségeken, vagy pénztárcán múlik.

2012. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Szintén 8-as vagyok.

Na akkor...

Kettő kapcsolatom volt.Mindkettő normális,kedves,udvarlós típus volt.

Egyik két évig tartott,a másik kb másfél évig.

Még valami,27 éves vagyok.

2012. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

25-ös:

Na ne már... amit írsz az valami szörnyű!!!

Erre gondolok:

"Adott pillanatban lehet, hogy elég csak annyi, hogy akkor épp ott, épp annak a lánynak nem szimpatikus az öltözéked..."


Hát ez valami nagyon rossz dolog... ti ennyire írélkezőek vagytok, hogy még meg sem szólalt a pasi, már menjen a francba, mert nem stimmel a férfi 100%-ban?!?!

Ez rémes! (főleg a babaarcúakra utazó barátnőd - oda se mentem már le vagyok nézve, mert borostás és markáns képű vagyok)

...


+ mindkét példád külsőről szól... ez picit le is lomboz, mert olyan, mntha azt mondanád:

"nézz ki jól, mindig légy tökéletes megjelenésű és semmi gondod nem lesz"

2012. dec. 26. 01:29
 28/51 A kérdező kommentje:
Még mindig 25-nek: viszont a többi tanácsod elég meggyőzőek a hozzáállást illetően.
2012. dec. 26. 01:31
 29/51 anonim ***** válasza:

sok hasonló cipőben járó emberkével beszélgettem már mind fórumokon mind élőben...hát az az igazság, hogy mindig valahol az illetővel volt valami baj...vagy legalábbis vele is. Soha nem csak a csúnya gonosz világ és a csúnya gonosz nők áldozata lett az illető, csak ezt általában ő nem vette észre.


Egy picit nézz magadba, hátha meglesz a bibi.

2012. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Velem már próbálkoztak ezzel a "bunkó" módszerrel, ami annyit jelent, hogy bármit mondtak, abba belekötöttek. Ezeket úgy le tudtam rendezni, hogy később csak hápogni tudtak.

Legyél tisztességes és legyen saját véleményed (nem kell mindenben egyetérteni a csajjal, de nem is kell bunkón lehordani a nézetkülönbségek miatt).

2012. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!