Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakuló kapcsolatban mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatban mikor valljam be a csajnak, hogy hosszútávú gyógyszeres kezelés alatt állok (depresszió stb. )? Soha?

Figyelt kérdés
Egyszer úgyis rájön. Tik elhagynátok a párotokat, ha rájönnétek?
2012. dec. 27. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az alatt, hogy mindig csak a pozitív információkat add tovább magadról, azt értik, hogy ne úgy nyilatkozz magadról, hogy "szerencsétlen vagyok, balfék vagyok, nem vagyok jó semmire" stb., hanem inkább a pozitív dolgaidra figyelj - ez segítene amúgy a gyógyulásban is. Nem arról van itt szó, hogy titkold el a betegségedet! De ha félreértettem volna, akkor bocs.
2012. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen ne ezzel kezdd, mert az úgy tényleg ijesztő lehet. Egyébként is sok a sötét ember, aki azt hiszi, hogy aki pl. depressziós, az mind pszichopata sorozatgyilkos, meg diliházba való, holott erről szó sincs. A legnagyobb baj ezzel az egésszel az, hogy így marha nehéz párt találni, és sokan eleve nem is akarnak hozzád hasonló párt, mert úgy gondolkodnak, hogy nem akarnak "púpot a hátukra", ami megint nem feltétlenül igaz. A lényeg szerintem az, hogy hangsúlyozd a helyzeted "pozitív" oldalát: azt, hogy bár mélyről indultál, de hajlandó voltál tenni önmagadért, hogy nem adod fel stb. Nem feltétlenül az az erős, aki mindig annak mutatja magát. Úgy gondolom, sok lányban is elismerést válthat ki az, ha megpróbálsz "kitörni", a jó irányú változás általában pozitív reakciókat szül. Ne az elején mondd el, de ne is tartogasd sokáig. Ha nekem valaki ilyesmit vallana be, nem hagynám el, inkább segítenék neki talpra állni és viszonylag tünetmentesen élni, ha hagyja.
2012. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ugyan már, ha egy betegségről beszélünk (lelki betegség) akkor nyugodtan mondhatod, hogy azért mondom el "mert most már 100%ig megbízom benned" stb, érzékeny pontod nem akartál még róla beszélni, úgy sem fog elhagyni ezért


inkább az lenne a hülyeség, hogy ha azzal kezdené valaki az ismerkedést, hogy szia gyógyszeres kezelés alatt állok lelki problémával...

2012. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
habár én lány vagyok, velem ugyan ez a dolog volt. én a legelső randin megmondtam neki, azóta is együtt vagyunk. több, mint 1 éve.
2012. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat. Ha lesz rá lehetőségem, elmondom, de csak az első szeretkezés után:)
2012. dec. 28. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!