Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen az ideálja? Fiúk! Milyen csajt tudnátok elképzeli barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mára eljutottam odáig,hogy annyi kell,hogy legyen gyönyörű nőies arca, pont olyan milyen nekem tetszik. Ennyi.

De lehet kicsike, lehet magasabb, lehet soványka ,lehet minden hájjal megkent, lehet szőke, barna ,fekete, bármilyen szemszín, nem számít! Csak azt akarom,hogy pofára szép legyen.

De igazából mégiscsak megvan a fő irányelvem, ne legyen se túl sovány, se túl kövér, úgy a kettő közt, és túl alacsony se, meg túl magas se, szóval mindenből a közép volna a legjobb, de egyik vagy másik irányba elmozdulás sem volna éppen annyira kizáró ok.

Mostanában a szőke nőkre is állatira rá vagyok kattanva, egyszerüen a jóféle szőkék még a barnákat is verig szexisségben ,de hiába a barnák a legkedvencebbek nálam mégis. Ja és hosszú legyen a haja, az alap nálam nőnél. Rövid haj az férfias, kanoknak való.

Belső tulajdonság állatira mellékes, nem is érdekel, csak annyi,hogy ne legyen állati bubmburnyák buta parasztlány, meg ne legyen nagyon csíra.

2012. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ideál. Vagy megfog, vagy nem.
2012. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért kérdezne bárki ilyent:)? Nincs ilyen hajban meghatározott képzeletbeli ideálom stb. és ha lenne is, valami régebbi szerelmem váltja ki belőlem, hogy ideálnak érezzem. Egy ember hosszú hajjal, vagy akár röviddel is jól, ha szép és tetszik nekem. Viszont ha nem szép a szememben, nem szimpatikus, akkor mindegy, hogy szőke hajú, izmos vagy akármi..
2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!