Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért ennyire bizalmatlanok? Miért olyan sok a magányos ember?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 18:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem abszolút nem!:D

Célom a bizalom elnyerése. :)

Csak ha mindenki szúrós akkor felfogom adni, és nem leszek kíváncsi igazán senkire, aztán savanyú banya leszek én is. :D

2012. dec. 30. 18:59
 12/22 anonim ***** válasza:

Basszus, most nézem, hogy milyen szúrós vagyok és holnap nem lehet így celebkedni. A frisse mosott haj is sokkal bizalomgerjesztőbb.


Ámde kinek a bizalmát akarod elnyerni? Te figyelj, valami Kata, talán a Csongrádi már megénekelte ezt a magányosdit, valami Honnan jön ez a rengeteg magányos ember címmel, szal nem új a dolog, meg rémlik egy "Magányomban álmodoztam róla... is ez spec Bikini. Igen arról én is...

2012. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát igen a frissen mosott haj, meg a tiszta hónalj, az nagyon fontos!!! :D

Borotválkozni nem kell, képekben, átvitt értelemben beszéltem.

A borosta tök szexi! Persze ha csak nem szúr! :D

2012. dec. 30. 19:20
 14/22 anonim ***** válasza:

És a tiszta lábbal mi van?

De milyen az ami borosta és nem szúr. Ez paradoxon. Lényege éppen az, hogy szúr, izé, smirglizzen.

2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül. Ami pár picit hosszabb, és előtte nem borotvával, hanem olyan géppel volt vágva, az nem szúr.

Az a jó ha kb 0,5-1cm és jó puha. Akkor lehet bele dorombolni.

2012. dec. 30. 19:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Á, az már szerintem szakáll, jobb a 2-3 napos. De figyelj, biztosan egyről beszélünk?
2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi, akkor szakáll...
2012. dec. 30. 19:42
 18/22 anonim ***** válasza:
Na püff imhol egy ok a magányra
2012. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy ez ok!

Te magányosnak érzed magad?

Persze a büdös hónalj, mosatlan haj elég taszító tud lenni. :D

2012. dec. 30. 19:55
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert tele az ország ostoba nyájjal bólogató nőkkel. Mégis kinek kell ez tartós kapcsolatban?
2012. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!