Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért ennyire bizalmatlanok? Miért olyan sok a magányos ember?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 18:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, szintén. Ámde, hogy érdeklődésed fokozzam, momentán frissen mosott vagyok. Körülölel egy vizes törülköző, és semmi több. Nem, már az sem.
2012. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

No, most leírom a véleményem ,de nagyon.Miért is magányosak az emberek.Mobil miatt nem hiszem ,internet a fenét az a mentsvár(mert ez nélkül nem írhatnám le a hülyeségeim).Média hát inkább. Nem vagy szupermodell,hát akkor sz@r vagy (jön a sugallat)nem vagy pénzes sz@r vagy (jön a sugallat).Anyádék ha vannak olyan szerencsések akkor agyonra dolgozzák magukat. Elhanyagoltak ,vagy elhanyagolnak és egyébként is gyereknevelési dilettánsok voltak.Ez a múlt.M.o a depressziósok földje ez a jelen. Mi akkor a jövő? Tehát nem sok jóval kecsegtet.

Személyes tapasztalatom a párkeresésbe.27 éves vagyok és azt kell mondanom ,hogy nem rég jöttem rá ,hogy biza igen csak rossz a tendencia amit mutatok ,mert természetesen én is egyedül évek óta.Sőt életem legjobb kapcsolata nem is rég ért véget(akkor hogy-hogy évek óta egyedül)hát azért mert egy szeretői viszony volt ami tartott 1,5 hónapig kb. Életemben először voltam boldog ,de tényleg.Mi vetett akkor véget? hát az ,hogy bevalotta ,hogy van neki valakije sőt 3 gyereke. Elhagytam nem azonnal hanem 2 hétre rá. Összetörtem nem miért? mert edzett vagyok.Ez volt még a legjobb kapcsim és boldoggá tett és még most is boldog vagyok annak ellenére ,hogy elhagytam.Paradoxon nem. Csak tudom innen már csak jobb lehet. Miért magányosak az emberek? Talán ezért mert a magány még több magányt szül.Szerintem végre ki kellene dobni a múltat és élni a jelenben ,nem vagyok magányos csak egyedül vagyok és nem érdekel ha még számtalan pasi égeti be magát azzal ,hogy pvadász vagy hogy hazudik az nem nekem lesz rossz nekik. Miért mert nem én vonzok magamnak még több nyomort hanem ők.Na de ez így sehogy sem jó . Igaz? Akkor mi a teendő? talán fejlődni kell és fejleszteni.

2013. jan. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!