Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csúf külső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúf külső, ami miatt legyenek bármilyenek is a belső tulajdonságaim, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mindent megpróbáltam, nem vagyok válogatós, nem topmodellt szeretnék, jó a humorom,dumám,okos vagyok,nagabiztos, de nem tudom,hogy ezek mennyit számítanak, ha amúgy egy Quasimodora hasonlíok.

2013. jan. 1. 10:02
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Mert a jelen pillanatban fennáló párkapcsolatok hány százaléka igazi szerelem? Szerintem kb 20% a az csupán.

A többi az a jobb híjján egye fene gyere, meg a szánalomból, sajnálatból, hálából, érdekviszonyból vagyok veled kapcsolatok ezek mind. Ezek meg mind bonthatók, elcsábíthatók, szétszedhetők lazán, könnyedén.

Sokan nem tudják elképzelni az életet pár nélkül, szex nélkül, útálnak egyedül lenni, és sokan a jobb a semminél kategoriát is bevállalják. Vagy jónak tünt első blikkre, de aztán idővel rájön, hogy szar az egész, csak nem tud valamiért szabadulni a szar viszonyból, akor is csak párkapcsolatban van még. De ha jön egy jobb ,különb, simán kivágná a fenébe a salakját, aki mellett topzódik még mindig tiszta feleslegesen.

2013. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

már csak azt nem értem akkor kedves utolsó, hogy hogy a fenében van az akkor hogy egy csomó olyan nő és férfi is van aki nem rusnya, de mégis egyedül van. Hiszen külsőre tuti hogy bejönne bárkinek, aztán mégsincs senkije adott pillanatban.

Valami kis gubanc van a te fejedben ha ennyire fekete-fehéren látod a dolgokat.

Leirhatom én még párszor, de valszeg elbeszélnénk egymás mellett, vagy nem fognád fel mit mondok.

A külső egy bizonyos fokig számit csak. Ahogy a mondás is tartja, ha egy fokkal szebb az ördögnél akkor már gond nem lehet. És tényleg igy van. A személyiség képes annyira megfogni az embert, hogy megszépiti a külsejét. Nekem is volt olyan barátnőm aki nem volt egy 10/10-es, de akkor úgy éreztem, hogy nem kell senki más. Csak hogy ne hogy azt hidd hogy ez duma - tuti numerára mondtam nemet másvalakivel, pedig akkor még csak randizgattam ezzel a lánnyal.

Egyszer komolyan csinálni kell egy ilyen hűség-tesztet ha már ennyire belemerülünk a témába. Megkérni egy modellkülsejű Adonisz pasit hogy ugyan próbálkozzon már be néhány normális kapcsolatban élő lánynál. Szerintem ha nem pár hetes, vagy nagyon-nagyon régi a kapcsolat akkor 10-ből 9 nő elhajtaná a fenébe.

A pénz témához - tényleg gubanc van veletek. Ha csak azért lenne velem egy lány mert meghivom ide-oda, akkor lehet hogy elmenne inkább prostinak aztán ott pár menet alatt megkeresne annyit mint én egy hónapban. Nem tudom mennyire vagy tisztában az érzelmek fogalmával. A legtöbben azért vannak a másik mellett mert jó dolog valakivel együtt lenni, nem azért hogy etesse-itassa. Ráadásul azért a felnőtt nők egy jó részének van normális egzisztenciája, sokan ki is kérik maguknak hogy nem kell őket eltartani.

Még sose lett vége kapcsolatomnak azért mert nem vettem neki minden második nap ajándékot. Olyan soha nem volt még hogy szakitottunk, aztán 1 héttel később már valaki mással lett volna. A nagyon elcseszett, vagy mondjuk úgy a szárnyait próbálgató 14-15 éveseknél elképzelhető ilyen, hogy csak azért "járnak" mert elviszi pizzázni a lányt, de normális nőknél kizárt.


utolsó - egy kérdésem van csupán. Volt már barátnőd, akivel csak úgy elvoltatok, nem kellett ajándék, nem kellett étterem, nem kellett semmi, csak úgy simán a semmiről órákat tudtatok beszélgetni? Plusz még annyi hogy hány éves vagy?

2013. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Legyen annyi elég,hogy húsz és harminc közt vagyok életkorban, és faszi.Az 51- es vagyok.

Én nem hiszek spec ebben a belső megszépíti a külsőt dumában, voltak olyan nők,akikkel egész jól elvoltam, lélekben állatira tetszettek, szinte haveri nexus, jellemben csak ilyen nő kéne, de egyszerüen küslőre nem állt a farkam tőle, nem tetszett, így nem kellett. Egyszerüen a jó belső francokat szépíti meg a külsőt, ezt csak páran gondolják így. Szerintem marhaság. Nekem csak! kizárólag az számít,hogy jónő legyen kűlsőleg ,a többi az mellékes, azok már csak extrák. Egyszerüen inkább egyedül vagyok, de nem kell olyan akire nem áll a farkam. Egyszerüen akkor nincs miről beszélni.

Szép emberek miért vannak akkor egyedül kérdésedre a válasz, csomó ilyen topik van, amiben már le lett írva, hogy vagy túl nagy elvárásuk van, vagy fosnak tőlük ,és senki nem mer náluk kezdeményezni, mert szinten alulinak tartja a környezete magát hozzájuk, ezért úgy jön ki a lépés hogy egyedül vannak, és akik ilyen szinten aluli komplexusossok, azok beérik a egye fene jó leszel nekem te is, semminél jobb, de téged merlek -féle kapcsolatokkal.

Szerintem erről van szó.

Egykét családanyatípus kivételével az összes átlag palival együttlévő cicababa lány úgy görcsölne az izmos hódítótól mint a fene. Nem egy ilyet láttam már a környezetemben, hogy extra jó kinézet, extra jó egzisztencia csodákra képes, és a szinten aluli tök átlag pancsereikat úgy takarítják el a lányok mint a fene. Bonthatók azok a viszonyok, ha mondom! Én a környezetemben láttam, nem az estimesében volt elhiheted. De persze itt most nem a nagyítóval veszed észre a tömegben elves családanyákról van szó, hanem az életrevalóbb, kapósabb macákról. Azok azért elszedhetők, úgy vettem észre.

2013. jan. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
#49 Lehet h csúnya is vagy, és azért se kellesz a nőknek, de nem is nagyon ismered őket, ha olyanokat írsz, mint a 47-es hozzászólásodban. Nekik a külső a minden, és nemcsak mi csúnya srácok nem kellünk nekik, hanem egy átlagos és egy adonisz közül is az adoniszt választanák, függetlenül a belsőtől.
2013. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

51-es

meggyőzni nem fogjuk egymást úgy látom. Bár te kicsit mást mondasz. Nem nagyon tudom neked milyen nagy elvárásaid vannak ha nem állt fel egy nőre. Papiron nekem is a top csajok kellenek, de ha egy kevésbé széppel vagyok a paplan alatt ott azért már csak beindulnak a hormonok.

Nálam ez a belső megszépit dolog úgy működött hogy mikor még csak ismerkedtünk akkor fel-fel tűntek a külső hibái, amiket állandóan megláttam. Aztán ahogy egyre jobban összemelegedtünk úgy tűntek ezek el és észre se veszem őket.

A kapcsolatokhoz - ha egy Adonisz kitartóan udvarol a kapcsolatban lévő nőnek, aki nem egy könnyen kapható, hanem egy normális ember akkor előbb-utóbb esetleg megkaphatja, de valószinűbbnek azt tartom hogy inkább elmondja a nő a barátjának hogy mi van. Vannak ribancos nők ez tény, de a többség egy jóképű pasi miatt nem dob félre egy meglévő kapcsolatot.

Max olyat tudok elképzelni hogy ha egy rút kiskacsánál próbálkozik be egy ilyen szőke herceg, de ez meg elég ritka.

2013. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Hanariko ***** válasza:

"Nekik a külső a minden"


NEM!!!! (erre már csak így ennyit, röviden tömören, persze csak a saját nevembe tudok beszélni... no meg a barátnőim nevében)

2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

DE!!!

Nem ismered se magadat, se a barátnőidet ilyen téren, mert valszeg nem csajoztál még. Őszintén (bár nőként erre valszeg képtelen vagy): te összejönnél egy ronda sráccal, ha kedves, udvarias, okos és humoros? Nem, nem jönnél össze vele.

2013. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 Hanariko ***** válasza:

Nem, nem jönnék össze ronda sráccal, de nem is állítottam soha, hogy összejönnék.

De nekem igenis változott már meg véleményem pasiról (a külsejéről) amint egy kicsit megismertem. (és igen, pozitív irányba)

Azt meg had döntsem már én el, mennyire ismerem a barátnőimet. De csak hogy te is "lásd", egyiküknek pl. egy szószerint csontsovány pasija van, arcra semmi extra (nem is gazdag vagy ilyesmi) és mégis szeretik egymást.

És egy másik eset: ő nem barátnőm, hanem a család egy ismerőse, viszonylag szép csajszi, és olyan ronda, kapafogú pasija van, hogy... brrr.

Szóval nem kell általánosítgatni, vannak ilyenek.

2013. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 Hanariko ***** válasza:

Jah és azt a nem-et nem úgy kell érteni, hogy a külső nem számít... csak annyit, hogy a külső nem minden.

Ezt meg valószínűleg te nem tudod elképzelni, de én - mint normális értékrendű lány - nem tudnék mit kezdeni egy csupán helyes pasival, ha az iQ-ja és az érzelmi intelligenciája 0.

2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!