Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csúf külső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúf külső, ami miatt legyenek bármilyenek is a belső tulajdonságaim, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mindent megpróbáltam, nem vagyok válogatós, nem topmodellt szeretnék, jó a humorom,dumám,okos vagyok,nagabiztos, de nem tudom,hogy ezek mennyit számítanak, ha amúgy egy Quasimodora hasonlíok.

2013. jan. 1. 10:02
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
26%
A belső SOHA nem tudja ellensúlyozni a külsőt, egyetlen lánynál sem. Amint először meglát egy lány, pusztán a külsőd alapján azonnal eldönti, h van-e esélyed nála. Ha külsőre nem jössz be, csinálhatsz bármit, lehetsz akármilyen jó fej meg humoros, barátnál több nem lehetsz. Sőt, sok lány még barátkozni is szégyell egy csúnya sráccal, és szó szerint szóba se áll ilyennel.
2013. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

31.-es és akik azt hiszik a külső a fontos, azok nagyot tévednek. Tudom mert tapasztalatból beszélek, na meg látok másokat is. Sok csúnya férfi van, de oldalukon ott egy gyönyörű lány. Ezt nem kell magyaráznom. Nekem sem megy a csajozás, de nem a külsőm az oka, ezt tudom jól. Önbizalmat meg nem lehet szerezni, csak úgy... Épp fordítva van, ahogy látjátok, vannak daliás, igazán jól kinéző külsővel rendelkező srácok, táncolni is tudnak, DE nem tudnak felszedni egy csajt. Itt megborul minden amit írtok, mert egy lány nem ezt nézi a fiúban, ez biztos.


A lányok általában erre azt mondják, hogy valami megfogja őket a fiúban. De nem a külsőt értik ez alatt, ezt higgyétek el.

2013. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Hol látsz te csúnya férfi oldalán gyönyörű lányt? Mert ha látsz ilyet, akkor v egy párhuzamos univerzumban élsz, v csak szerinted csúnya a férfi, v esetleg gazdag. Utóbbit kivéve én soha nem láttam csúnya férfit nemhogy szép, de még csúnya csajjal se. Egy jóképűnek pedig nem okoz gondot a csajozás. Ha mégsincs nője, akkor v nem is akar, v nem mer próbálkozni.
2013. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

Azért én is láttam már elégsok mindent, nem túl dalia fickókat jó nővel az oldalán. Azért vannak alapvető tulajdonságok,amik széppé teszik az embert, arányos arc, minimum 175 centi magasság, izmos fejlett arányos test, ilyenek, de csomó olyan pondrót láttam ,aki egyik kategoriának sem felel meg, és mégis jó nője van/volt, legalábbis olyan ami nem mindenki számára elérhető fajfat nőszemély. Útcán is sokat látok ilyen pofákat,hogy egyáltalán nem egy nagy durrantás az ürge ,a nőjéhez képest. Még átlagnak is csak jóindulattal nevezhető kategoriák.

De nekik szerintem csak szerencséjük volt, hogy azon kevés nőbe "húztak" bele, akik jól is néznek ki, meg nincsenek is elszállva maguktól, nincs az egekben az igényszintjük, és tessék, összejött nekik. De persze a statisztikailag nem ez a gyakorlat. Ezek ilyen kivételek.

Egyszerüen minden téren jónak kell lenni, kívül is belül is,hogy biztosra menj. Egyébként csak vaktában lödőzés, lutrijáték az egész,hogy bejöne vagy sem, meg megtarthatod e hosszútávon, vagy lelép mellőled egyszer.

2013. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 Hanariko ***** válasza:

31. hozzászóló válaszát én is megcáfolnám. Persze van olyan nő, aki egyből eldönti hogy van e esélyed, vagy nincs, de nem mindegyik ilyen.

És a belső igenis tudja ellensúlyozni a külsőt. (csak ehhez persze olyan lányt kell találni, aki képes mélyebbre látni, no és persze nem az a tipikus bomba nő, meg ribi, aki sokat képzel magáról)

2013. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
Nem, nincs olyan nő, aki ne döntené el egyből. Kivételes eset max akkor lehet, ha a pasi változtat a külsején, és úgy már bejön a csajnak, esetleg ha utólag derül ki, h a bőre alatt is pénz van. Aki külsőre nem jön be a kiszemelt lánynak, az bármit is csinál, bármilyen is a személyisége, soha a büdös életben nem fog kelleni neki.
2013. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat hogy az első randi után a lány azt mondta hogy ááá inkább hagyjuk, de aztán addig erősködtem hogy eljött második randira is, meg neten folyamatosan dumáltunk és "megfogta" bennem valami. Szóval valamilyen szinten lehet ellensúlyozni a külsőt. De ha nagyon nem jön be a lánynak akkor ott fejre is állhatsz akkor se fog változni.
2013. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
Előző, ez a viszony azt ugye tudod, hogy nem fog /valószínüleg/ örökké tartani élethossziglan?! Az első alkalommal amikor jön egy jobb faszi, te repülsz mint a madár. Az ilyen "könyöradomány" kapcsolatok mind így végzik. É nezért nem nyöszörögném be magam sohasem egy nőnél sem,mert ha nem ő gyöszköd engem, hogy mennyire akar, akkor az csak egy olyan egye fene viszony, az meg szinte nullával egyenlő. Én csak úgy hajlanék egy viszonyra egy nővel, ha ő könyörögne térden állva előttem,hogy legyek a palija. Minden más eset totál megcsalásgyanús.
2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
lehetséges...de én azért adok egy esélyt a dolognak. Volt már kapcsolatom ami úgy alakult ki hogy barátok voltunk előtte és egyáltalán nem férfiként tekintett rám, aztán mégis csak kialakult valami
2013. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

Igazad van, és jól is teszed, mert te legalább "élsz" szó érzelmi, élet élvezeti érték szintjén értelmezve a dolgot. Még ha csak egy kevés, egy kicsi öröm is adódik meg, mégha kimálik a kezeid közül egy idő után, de csak megvolt azért, ez már valami! Jól teszed.

De sajnos én nem tudnék így állni ehhez hozzá, túl nagy az egó-m hozzá, egyszerüen csak úgy kelnék párkapcsolatra egy nővel,ha ő szedne fél, és leborulna előttem,hogy én vagyok élete hapija, és rólam álmodozik, akar engem. De a nők nem ilyen puncsbajnokok, őket kell meghódítani, így ez kizárt. Így meg inkább prostigyanús leszek.

2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!