Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csúf külső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúf külső, ami miatt legyenek bármilyenek is a belső tulajdonságaim, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mindent megpróbáltam, nem vagyok válogatós, nem topmodellt szeretnék, jó a humorom,dumám,okos vagyok,nagabiztos, de nem tudom,hogy ezek mennyit számítanak, ha amúgy egy Quasimodora hasonlíok.

2013. jan. 1. 10:02
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

simán lehet hogy 2 hét múlva engem is kidob a lány mert jön egy Adonisz, de mi van ha nem? Miért ne lehetne megpróbálni. A legtöbb nőnél a külső nem minden - bizonyos határokon belül. Nyilván ha valaki együtt van egy rusnya pasival és rányomul egy jóképű srác akkor elgondolkozik. De azért a normálisabbja egy már meglévő kapcsolatot ahol tetszik neki a párja az nem rúg fel egy új hapsi miatt.

A prosti meg sokkal drágább mint a barátnő, ha lenne annyi lóvém és nem lenne senki sanszos hogy heti 2-3 új csajt is kipróbálnék, de amúgy nem éri meg normál fizuból arra spórolgatni hogy na most havi 1x mehessek dugni 1 órára 10 ezerért.

2013. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Ha nálad jóképűbb pasival találkozik a csaj, és kölcsönösen bejönnek egymásnak, akkor dobni fog, v minimum megcsalni, ez 1000%, és minden lányra igaz.

Amúgy ha nem heti 2-3 prostihoz mész el, hanem mondjuk havi 2-höz, akkor olcsóbb, mint egy barátnő. A barátnőt naponta fel kell hívni telefonon (és nem fél percre), ajándékokat kell venni, meghívni erre-arra, különben dobni fog. Ha nem egy helyen laktok, akkor el is kell járni hozzá, és úgy 20 éves kor felett már elvárják azt is, h kocsival furikázd őket, ez szintén pénzbe kerül.

2013. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

érdekes elképzeléseid vannak egy kapcsolatról :D

Lehet hogy anyagilag jobban kijön az a havi 2 dugás, de nem biztos hogy felér azzal ha csak simán összebújsz a barátnőddel (akivel mellesleg lehet hogy többször van szex mint havi kettő). Egy normális kapcsolatban nem azért veszel ajándékot a barátnődnek mert az elvárja hanem mert jó látni hogy örül neki, ráadásul egy idő után már úgy illik, hogy felesbe fizetünk, kivéve ha én hivom meg valahova direktben. Lehet neten is beszélni az meg ingyen van. Magyarázhatod ahogy jól esik, de ez csak önigazolás arra hogy rád se néznek a csajok és áltatod magad hogy ez a te döntésed.

Az meg hogy dobni fog-e...majd kiderül. Eddig még nem csaltak meg, és én se csaltam meg soha az aktuálist. Ha valami miatt úgy érzi ki akar lépni a kapcsolatból akkor remélem szólni fog (sőt, meg is beszéltük, mint két értelmes felnőtt, hogy ha úgy érzi valamelyikünk, hogy valaki más iránt érzelmei vannak akkor szóljon). Egyébként hidd el, hogy ha valaki nem csúnya, csak simán átlagos akkor nem azért fogják otthagyni mert van egy szebb. Nem tudom kikkel találkoztál eddig, de én el nem tudtam képzelni hogy az aktuális barátnőm csak azért otthagyjon mert valaki szebben mosolyog rá mint én.

24F

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Ha mindig a csajnak kell kifizetni a saját részét, ott fog hagyni. Azt szintén elvárják, h telefonon is beszélj velük, ne csak neten. És hidd el, ha összeakadna a bnőd egy nálad jóképűbb sráccal, lecserélne rá.
2013. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 Hanariko ***** válasza:
Hűha.. itt elég súlyos gondok vannak úgy látom.
2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

42 -es teljesen egyetértek!!

VAlóban sem időben, sem pénzben nem éri meg.

Láttam én már cifra dolgokat! Olyan nőket,akik elég komoly kapcsolatban voltak, szinte már házasságk özeliben, aztán jött egy jobb faszi, mint a szart, úgy gyalulták ki az aktuális partnerüket miatta! Szóval van példa bőven hidd csak el! Pedig nem annyira ribik azok.

De akár én is így volnék vele, kb két perc alatt tudok belezúgni halálosan egy újabb lányba, és akkor egyszerüen csak rajta jár az eszem, és hiába jó, jó meg szép az aktuális partner, akkor is repülne a fenébe, ez van. Már egyszerüen negyede annyira sem izgatna. Nálam meg alap a nemi vonzalom a kapcsolatban.

A másik meg az,hogy valóban sok pénzt el lehet verni barátnőre, nem biztos hogy jó. De én alapvetően önző egy éfreg vagyok, még anyámnak karácsonyra sem költök 600 forintnál többet ajándékra, annyira sajnálom tőle, pedig ő elég oskat költ rám, de én ilyen vagyok. Ha egy nőnek virágot is vinnék, azt is csak magam érdekében tenném,hogy még jobbfejnek tünjek, meg még oldottabb legyen a viszony, és természetesen toronymagasról leszarom,hogy neki mi esik jól ,mi nem. Az a lényeg, hogy ÉN! énénénnénénéné élvezzem amit kell, mert egy életem van, és nekem jár. Erről van szó. Szerintem pajtás, kicsit te is így gondolkodsz.

Ezért jobb nekünk megkímélni a rendes lányokat magunktól, és szépen mevetni magunkat a prostizós jövőbe, oda tökéletesen megfelel ez a hozzáállás.

2013. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Na azért ezekben abszolút nem értek egyet. A külső nem számít nagyon ! Ha az embereknél megvan az összhang, sok közös tulajdonság meg miegymás, akkor eltörpül a külső, és igenis rengeteg olyan eset van,hogy a nő először csak barátként tekint a pasira. Az én esetem más, mert én nagyon nagyon a határ alatt vagyok, de elég ritka az ilyen ember. Komolyan vicc, egy nő nem fog felrúgni egy jól működő kapcsolatot, ha jön egy jóképűbb srác. Ráadásul ez relatív.
2013. jan. 2. 23:40
 48/59 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ismered a nőket, kérdező. Lehet h nem is a külsőddel van a baj, csak nem nagyon próbálkozol.
2013. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Biztosan a külsőmmel van baj, ezt elég sokan mondták is, meg látom az embereken.
2013. jan. 3. 09:45
 50/59 Hanariko ***** válasza:

Hát szerintem ha valakki egy jobb nőért/pasiért eldobja az aktuális partnerét (és ugyebár mindenkinél lehet jobbat találni) akkor az nem volt igazi szerelem.

Persze nem mindenki hajt erre, de utána meg mindenki csodálkozik, ha csak k*csög pasikkal meg k*rvákkal találkozik mindenhol.

2013. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!