Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan csúf külső, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csúf külső, ami miatt legyenek bármilyenek is a belső tulajdonságaim, egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy mindent megpróbáltam, nem vagyok válogatós, nem topmodellt szeretnék, jó a humorom,dumám,okos vagyok,nagabiztos, de nem tudom,hogy ezek mennyit számítanak, ha amúgy egy Quasimodora hasonlíok.

2013. jan. 1. 10:02
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
Nem relatív a szépség, ugyanis a lányok ízlése nagyon hasonló. Nem teljesen egyforma persze, de van 1-2 tipikus férfi szépségideál, és ha mindegyiktől nagyon távol állsz, akkor cseszheted.
2013. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Akkor sosem lesz senkim ha nem vagyok benne egyik férfiideálban sem ?
2013. jan. 1. 15:53
 23/59 anonim ***** válasza:

21.-es ez sem igaz, az önbizalommal, és magabiztossággal mindenképpen nyerő vagy, bárhogy is nézel ki.

Elég az utcán körülnézni, hogy milyen párok vannak.

Láttam én már full pattanásos, ronda srácot is szép nővel. Itt dőlt meg már minden a kinézettel kapcsolatban.

2013. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Pattanásos? Hát az semmi, az egy nagyon múló állapot, főleg 2013 ban az. Itt most azokról a szépséghibákról van szó, amit szinte! lehetetlen elmulasztani, és kö keményen tönkrever valakit kinézetileg, amin esetleg a plasztikai sebészet segíthet.
2013. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
#23 Én nem láttam még ronda srácot barátnővel. Ti lányok az átlagos kinézetű srácokat is lerondázzátok, nekik még valóban lehet esélyük bnőt szerezni. A valóban rondákat viszont észre se veszitek.
2013. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
24.-es: Nem csak a pattanások tették "rondává", hanem az arca is jellemzően ronda volt, izzadság szaga is volt a srácnak bőven, sokszor izzadt is, úgymond indokolatlanul. Mégis volt csaja. Rendkívül jó szövege van neki, úgymond kibeszéli a lányokat a bugyijukból.
2013. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Nem tudom én úgy érzem nem sokra megyek a szövegemmel, meg a humorommal pedig nem gyenge egyik sem. Hangsúlyozom, nekem nem számít a külső, társat szeretnék nem kirakatbabát !
2013. jan. 1. 20:34
 28/59 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt fogd fel,hogy minden csak bizonyos nők rétegében jön be. Vannak akiknek összefoshatod magad a humorhullámaid közepedte, akkor sem fogsz kelleni, mert csak a külsőre izgul, van aki meg bőven beéri egy humoros baráttal, akinek van farka a lába közt. Ez annyira nő függő,hogy szenzációs... Idáig ezutóbbi még nem akadt utadba. Ennyiről van szó. _Mindenkinek mások az igényei, elvárásai halmaza, idáig te nem fértél be azoknak az elváráscsomagjába, akiknél bepucsoltál életed során.
2013. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 Hanariko ***** válasza:
egyáltalán nem kell szépség meg férfiideálnak lenni, hogy barátnőd legyen. Most voltunk szilveszterezni és egy olyan kapafogú pasinak volt olyan jól kinéző barátnője, hogy komolyan elcsodálkoztam. Meg hát amúgy arca sem volt egy szépség a srác.És még számtalan ilyet láttam csak már nem emlékszem mindegyikre, de tudom hogy nagyon sok "csúnya" srácnak van szép barátnője.
2013. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
keress egy szintén rusnya lányt. Én ismertem igazán Quasimodos pasit, aki felszedett egy hozzávaló csajt aztán tök jól elvoltak. Amúgy a külső igen is sokat számit, ez csak rossz duma hogy a belső a lényeg. A külső az amit először meglát a másik. Viszont ha sokáig ott tudod tartani magad mellett a lányt aki tetszik neked akkor előbb-utóbb megismerhet téged is és akkor viszont a belső tudja ellensúlyozni a külsőt. Ha érzelmek kialakulnak akkor tényleg megszépül a szemünkben egy kevésbé szép ember is
2013. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!