Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez hogy esne? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez hogy esne? Mennyire vennétek fel magatokra?

Figyelt kérdés

Tegnap, szilveszteri buli volt a páromnál. És hát, anyuja nagyon beivott (anyuja egy fiatal 36 éves nő, és nem is néz ki rosszul). És voltak dolgok, amiért sírtam a bulin. Nektek rosszul esne az, ha látnátok hogy a párotokon ott vonaglik az anyja? Mert ez volt, és nekem ez nagyon rosszul esett, de szerintem párom még most sem érti, hogy miért érzem magam rosszul.. Jogosan érzem magam rosszul, és jogosan vagyok egy kicsit dühös?

Egyébként meg, párom anyuja egy nagyon aranyos, kedves, fiatal nő, nagyon megértő, de most egy kicsit esett a szememben.. Nagyon sokat ivott és átesett a ló másik oldalára..

18/L


2013. jan. 1. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
há ezen kiakadnék...mégis az anyja
2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bár a vonaglás az egy kicsit túlzás.. de nagyon rámozdult a páromra anyuja, kb úgy táncoltak, mintha anyuja lenne a barátnője.. és ez nekem nagyon rosszul esett, mert ők ott elvoltak én meg levoltam ejtve... megjegyzem, mindkettőjük be volt rúgva. Bár a párom anyuja jobban.
2013. jan. 1. 20:35
 3/16 anonim ***** válasza:
én se értem, mi a baj ???
2013. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fejtsd ki picit, hogy vonaglott?:) nem hagyta békén, vagy hogy érted?
2013. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szomorú.
2013. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
erotikusan táncolt neki, és kicsit barátnő-feelingje volt.. D:
2013. jan. 1. 20:37
 7/16 anonim ***** válasza:
közben írtál. ha nem történt semmi a vonaglós táncon kívül, sztem nézd el neki :) de mondd meg neki, hogy máskor ne igyon annyit.
2013. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Basszus, az ő anyja csinált hülyét magából, és még Te akadsz ki? Nem neki kellene, hogy kellemetlen legyen, neked meg megbeszélni ezt vele, nem itt sajnáltatni magad? Mégis ki bántott meg, hogy magadra veszed?
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem az, csak rosszul esett, hogy kicsit túlmentek az anya-fia kapcsolaton
2013. jan. 1. 20:41
 10/16 anonim válasza:
Szerintem jogosan vagy. Nálunk a párom húga csinál furcsa dolgokat, csak ő józanul(is) és hiába tudom hogy csak a testvére nekem is rosszul esik.
2013. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!