Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez hogy esne? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez hogy esne? Mennyire vennétek fel magatokra?

Figyelt kérdés

Tegnap, szilveszteri buli volt a páromnál. És hát, anyuja nagyon beivott (anyuja egy fiatal 36 éves nő, és nem is néz ki rosszul). És voltak dolgok, amiért sírtam a bulin. Nektek rosszul esne az, ha látnátok hogy a párotokon ott vonaglik az anyja? Mert ez volt, és nekem ez nagyon rosszul esett, de szerintem párom még most sem érti, hogy miért érzem magam rosszul.. Jogosan érzem magam rosszul, és jogosan vagyok egy kicsit dühös?

Egyébként meg, párom anyuja egy nagyon aranyos, kedves, fiatal nő, nagyon megértő, de most egy kicsit esett a szememben.. Nagyon sokat ivott és átesett a ló másik oldalára..

18/L


2013. jan. 1. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És nem tartod kissé betegesnek, hogy az anyjára vagy féltékeny?
2013. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sajnos, túl érzékeny ember vagyok, és az ilyen helyzeteket nehezen bírom kezelni.. :(

Hát az sem jobb helyzet..

2013. jan. 1. 20:45
 13/16 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy az anyukája és talán túlreagálom ezt az egészet. Igen kicsit tényleg beteges hogy féltékeny lettem az anyujára, de eddig ilyen nem volt, nem tudom az ilyen helyzetet kezelni..ú
2013. jan. 1. 20:47
 14/16 anonim ***** válasza:
És csak itt siránkozol, vagy a barűtoddal megbeszéled a dolgot, és levonod belőle a tanulságot?
2013. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát, majd megbeszélem párommal ezt a dolgot, és elrendezzük.
2013. jan. 1. 20:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem az a baja, hogy mit csinált a párja anyja, hanem az, hogy a párja nem volt megértő azt illetően, hogy neki felfordult attól a vonaglástól a gyomra és nem ismerte el (a párja), hogy ez így nem volt normális.
2013. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!