Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már úgy hogy egyedül magányosan fogtok meghalni? És hogy semmi esélyed arra hogy valaha is boldog leszel? 33L

Figyelt kérdés

Hogy jobb ha meghúzom magam, és kussolok, mert akkor legalább senki se bánt, és hogy mindenki csak fájdalmat okoz, és minden ember undorító, és jobb lenne talán meghalni, és hogy a legtöbb amit tehetek, hogy a lehető legészrevétlenebb maradok. Félek szeretni érezni bármit is... Néha belemegyek felületes, egyéjszakás kapcsolatba is, mást úgyse akarnak tőlem, meg akkor legalább nincs semmi fájdalom. De csak egyszer kétszer fordult elő, hogy érezzem hogy élek... Úgyse akar tőlem senki mást csak ideig óráig csöcsörészni, aztán mindig találnak jobbat...

De már így belenyugszol, dolgozol eszel alszol egyedül szótlanúl mint egy gép, és kezded belátni hogy jobb sose lesz.


2013. jan. 6. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy, nem kell rohanj sehova. Ilyenkor azért mindenképp segíteni tudnak a hozzád közel állok, barátok. És azt ne engedd, hogy bántson senki. Igazából akkor bántanak, okoznak fájdalmat leginkább az emberek mikor érzik rajtad a félelmet és érzékenységet. Tapasztalat én már átestem ezen, pár hónapja.


Próbáld ki pár napig. Szeretem az embereket, ők is szeretnek engem.(Hatásos)

Ha akarsz írhatsz nyugodtan privit is.

2013. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

A férfiak meg a te fajtád miatt gondolják ugyanezt,hogy magányosan fognak megrohadni. Mert azok az életvidám, gyönyörű lányok, akik szalonképesek, azoknak már mindnek van trógerük, szóvval nem nagyon lehet elhódítani se őket szinte, akik meg nem foglaltak, azok mind kb. ilyen paranoid elmebeteg idióták, ilyen zárkózottak, hogy atommal nem lehet kirobbantani őket a saját elmélyük börtőnéből. AZ ilyen nők azok,akik feél,ha közelítenek, akkor is csak visszautasítást adnak, mert megkeseredett jószágok, és mindenkiben ellenséget látnak. Ránézésre lehet látni,hogy melyik az ilyen savanyú uborka lány, az ilyeneket kerülik is a pasasok, csak a legpinahiányosabbak nem, de azok meg le vannak morzsolva.

MAgadon kell változtatnod, hogy boldog nővé válhass a jövőben, mert 33 évesen egy nő már elég keményen vínül, és hamarosan cserfes ráncos banya leszel.

2013. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22-es milyen értelmes lehetsz! Sajnállak nagyon, szerintem te még nálam is rosszabb cipőben járhatsz! Agyalágyult f@szfej!
2013. jan. 6. 22:33
 24/27 warden93 válasza:
Szerintem google-ba írd be: Csernus - Szeretetk*rva
2013. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 warden93 válasza:
Már nem akarlak megsérteni a 19 éves fejemmel, pláne, hogy én is filózós vagyok, viszonylag jó ember (szerintem) és napi rendszerességgel elhűlök az embereken h tényleg hülye mindenki körülöttem, vagy valami nálam nem stimm? Egyik jó barátommal szoktunk ilyenekről beszélgetni, akit egyik napról dobott ki a másikra az a lány akit szeretett, pedig ők jó párkapcsolatban éltek. (a srác idősebb nálam, én még nem cuccoltam össze senkivel)a másik 8 év házasság után válik látszólag semmi okból megcsalja a felesége... erre lehet mondani, hogy én csak kívülről szemlélem, de az ember azért ismeri a barátját. Tényleg én is ezt látom, hogy nőknél ez a 2 véglet... vagy lelkileg betegek, akik azért lefekszenek másokkal h valaki megsimogassa a fejüket utána, és ezzel beérik, vagy alapvetően qrvák. Én is félek az egésztől, kiszámíthatatlanok vagytok, de tapasztalat, hogy önmagatokat se ismeritek
2013. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez is a te kérdésed volt, szóval nem olyan nagyon régen még párkapcsolatban voltál. Nálad sokkal-sokkal magányosabb emberek vannak, fejezd be a rinyálást.

2013. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szia! Hogy vagy most?
2022. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!