Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már úgy hogy egyedül magányosan fogtok meghalni? És hogy semmi esélyed arra hogy valaha is boldog leszel? 33L

Figyelt kérdés

Hogy jobb ha meghúzom magam, és kussolok, mert akkor legalább senki se bánt, és hogy mindenki csak fájdalmat okoz, és minden ember undorító, és jobb lenne talán meghalni, és hogy a legtöbb amit tehetek, hogy a lehető legészrevétlenebb maradok. Félek szeretni érezni bármit is... Néha belemegyek felületes, egyéjszakás kapcsolatba is, mást úgyse akarnak tőlem, meg akkor legalább nincs semmi fájdalom. De csak egyszer kétszer fordult elő, hogy érezzem hogy élek... Úgyse akar tőlem senki mást csak ideig óráig csöcsörészni, aztán mindig találnak jobbat...

De már így belenyugszol, dolgozol eszel alszol egyedül szótlanúl mint egy gép, és kezded belátni hogy jobb sose lesz.


2013. jan. 6. 20:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja és, ha sikerült felismerned, hogy talán benned is van a hiba, akkor minden meg kell tenned, hogy változtass a jelenlegi helyzeteden. Tűzz ki célokat magad elé (pl. fogyókúra, vagy valamilyen tanfolyam elvégzése) és, ha ezeket sikerül elérned, akkor máris elégedettebb leszel és ezt kívülről is látni fogják majd. Illetve nem hagyod ezek után kihasználni magad.
2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy abszolút nem látszik, sőt nevetni meg viccelődni, is szoktam, de legbelül akkor is mindig ezt érzem, csak néha nem veszek róla tudomást.
2013. jan. 6. 20:35
 13/27 anonim ***** válasza:

9. vagyok:"Hidd el hogy abszolút nem látszik, sőt nevetni meg viccelődni, is szoktam, de legbelül akkor is mindig ezt érzem, csak néha nem veszek róla tudomást."


Dettó ugyanez van nálam is.Én úgy vettem észre,hogy majdnem mindig az van a legsz@rabb lelki állapotban aki túl sokat viccelődik,köztük én is.

De nekem sincs már ötletem se,hogy mit kezdjek magammal,szóval az elsőre adott tanácsomnál hasznosabbat aligha tudnék adni.Hülyeséget pedig nem szeretnék mondani.

2013. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem marad más hátra, mint a pszichológus. De, ha nem vagy hajlandó belátni azt, hogy a negatív hozzáállásod hatással van az egész életedre, addig senki sem tud neked segíteni. Ez van.
2013. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 IamME21 válasza:
Hello, írtam privátot :))
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Éreztem már ezt és érzem is, de én nem megyek bele egyéjszakás kalandokba, mert annál többre tartom magamat. Így ameddig nem lesz normális kapcsolatom maradok egyedül.


26L

2013. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Szerintem depressziós vagy és önértékelési problémáid vannak, de fel a fejjel! Te is értékes ember vagy és megtalálod a társad! Ne félj, össze fog jönni! Pozitív gondolkodás és hozzáállás. Nézz vígjátékokat, éld az életet, fiatal vagy még!
2013. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
2013. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Detto :-) ugyanez van velem! annyi különbséggel, hogy én nem bonyolódom egyéjszakás kalandokba, mert az még rontana a helyzetemen. De nyugi még ismerek pár ilyen embert, tehát nem vagy egyedül. Mindenkinél más okok miatt jön ez az érzés és általában 30 fölött.

Rám is igaz, hogy néha annyit hülyülök, viccelek, akik nem ismernek azt gondolják dedós vagyok. Viszont a szem nem hazudik, ha még jó kedvem is van, tükörbe nézek és a szemem annyira szomorú, hogy már attól depis leszek.

2013. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Az egyéjszakáshoz annyit fűznék hozzá, hogy 2X3szor volt ilyen, de engem az egyszerűség vonzott benne akkor...

Szóval akkor nem kell még feltétlenűl pszichológushoz rohanjak??? Köszönöm a válaszokat! Egyébkén az is milyen undorító már az emberben, hogy attól jobb kedvű, ha más is érzi magát olyan szarul mint ő! Nem?

2013. jan. 6. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!