Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a valódi problémám akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a valódi problémám akkor?

Figyelt kérdés

Klasszikus sztori, klasszikus kérdés, lényeg, hogy nem volt bnőm soha, anélkül, hogy kisregényt írnék a barátaim győzködnek, hogy ne képzeljem be, hogy ronda vagyok, mert ez nem igaz, de senki sem mondja mit kéne máshogy csinálnom, és magamtól sem érzek rá


A barátaim miért hazudnak nekem? Vagy ők tényleg nem látnak rondának? Aki jó pasi/jó nő mindenképp talál magának társat, vagy ha azt nem is, látszólag érdeklődnek utána, utánam nem, nem értek már semmit.


2013. jan. 7. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a szépek sem mindig találnak, ismerek pl egy csajt, olyan bomba bébi, hogy kiskanállal enném a szarát is, mégis magányos
2013. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindneki talál társat ha kaar és jó a hozzáállása. csak meg kell találni a megfelelőt, Valószínűleg nem hazudnak a barátaid, csak Te hiszed magadról hoyg annyira csúnya vagy. Kérd meg öket hogy segitsenek. Ameliyknek van barátnője szervezzen közös programokat a barátnője barátnőivel. igy van lehetőséged ismerkedni vagy ha egy helyen látsz egy oylan lányt aki tetszik kérd meg őket hogy ök szólitsák le hivják oda a ti társaságotokba ilyesmi.
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
valamiben biztos jó vagy. ha még nem, keress egy olyan hobbit (sport, bármi),amiben úgy érzed,jó lehetsz. az első lépés az önbecsülés helyreállítása. onnan egyenes az út a magabiztosságig.ami fontos, hogy egy nő fel tudjon nézni egy pasira. a szürke egereket figyelmen kívül hagyják.:)
2013. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem csak a külsőt nézik,hiába vagy szexbomba,ha nincs agyad..
2013. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenkiben van valami szép és értékes...ugy ahogy benned is!!!
2013. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"jó a hozzáállása"


Urban Legend.

2013. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez az egész olyan ellentmondásos
2013. jan. 7. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy nem is keresed a valódi okot.

Nem írtál magadról semmit, csak azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáljanak és biztassanak.

2013. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért nem írtam, mert tipikus, tegyük fel, hogy semmi probléma a külsőmmel (amiben én nem vagyok biztos), a belsőmmel sincs gond, akkor milyen férfiak azok akikkel egy nő szerint nincs semmi probléma, de mégsem járna vele, igazából ez érdekelne, ez is csak egy tézis, mert szerintem csak szimplán nem vagyok férfias nekik, és nem nézek ki jól
2013. jan. 8. 01:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzetet. 17 éves lány vagyok, még sosem volt pasim, nem is szeretek erről beszélni egy barátommal se, mert cikinek érzem... és mikor valahogy szóba kerül, mondják hogy nem vagyok csúnya, nem azért nincs barátom, de mást ők se tudnak mondani... inkább ne mondjanak semmit se!
2013. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!