Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elolvasod a problémám és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasod a problémám és ha tudsz segítesz nekem?

Figyelt kérdés
Szóval, 18 vagyok, az a bizonyos srác 19. Egy koliban laktunk. Szeptember óta ismerem, ő az a fajta srác aki mindenkinek azt mutatja, hogy egy nagyon kemény,nagyon bunkó ember, velem mégis nagyon rendes volt végig. Kb.egy hónapja volt egy kis problémája, én voltam mellette, etettem, itattam, tartottam benne a lelket, nagyon jó barátok lettünk, mindig együtt voltunk. Téliszünetben rájöttem hogy ez több, mint barátság és ő is célozgatott. Nem jött vissza aa koliba, mert most rengeteget kell edzenie és ha itt lakna akkor napi hat órát töltene utazgatással. Találkoztunk és megbeszéltük a dolgokat, abban maradtunk hogy adok neki egy kis időt, míg lelkileg összeszedi magát egy új kapcsolatra(eddig mindenkiben csalódott, nagyon fél). Erre most kerül engem. És nem értem, miért. Nem találkozunk, de bármit írok neki, egyszerűen nem reagál. Mi lehet a baja? Nem csináltam semmi rosszat, csak próbálom a tudtára adni hogy hiányzik! Miért csinálja ezt? Ti mit gondoltok erről?
2013. jan. 15. 09:14
 1/9 Patrik24 ***** válasza:
75%
Azt gondolom, hogy egy tapló és elhitette veled, hogy veled más. Dehogy más:D
2013. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
osztom az első véleményét...kutyából nem lesz szalonna...csak esetleg nagyon ritkán, de nem most a te esetedben...bocsi
2013. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ízlelgesd a a szót: k i h a sz n á l t a k
2013. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne hallgass az első háromra, savanyú nekik a szőlő. Egyébként is nem értem, hogyan használta volna ki, amikor nem is volt még semmi közöttük -.-


Szóval: ennyi alapján fogalmam sincs, hogy mi lehet a srác baja, csak te derítheted ki. Beszélj vele telefonon, vagy látogasd meg, ha megér annyit.

2013. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Kb.egy hónapja volt egy kis problémája, én voltam mellette, etettem, itattam, tartottam benne a lelket..."


Nos nem is értem hogy használta ki, valóban. Ezek után meg eltűnik.

2013. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
számomra nem savanyú a szőlő...nem azért vagyok itt hogy trollkodjak...csak a leírtak alapján ez szűrődik le egy kívülállónak, főleg hogy ezt is mellé tette a kérdező: "srác aki mindenkinek azt mutatja, hogy egy nagyon kemény,nagyon bunkó ember"...ennyi. Én látom a fától az erdőt...
2013. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem azért ez nem számít egy olyan hűha, de komoly kihasználásnak.

Másrészt nem abban kételkedek elsősorban, hogy a srác tényleg bunkó és direkt tűnt el, hanem arra próbálok rámutatni, hogy ilyen kevés információ alapján nem lehet elfogulatlan és felelős véleményt alkotni. A kérdező sem tudja, hogy mi van, ti meg aztán végképp nem, és véleményem szerint ez nem egy jelentéktelen fontosságú téma, nem szabad ennyivel elintézni. Egy kis utánajárást, egy beszélgetést megér.

2013. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Patrik24 ***** válasza:
Nem hinném hogy ilyen előzményekkel még a kérdezőnek kellene törnie magát, hogy utánajárjon.
2013. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 13:51


de most őszintén?! ilyen kevés infó alapján és az alapján hogy a srác egy bunkó, mégis mire lehetne következtetni, ha nem erre? pont ez az hogy nem tudunk semmit, nem mi vagyunk ott...nem mi vagyunk benne...kívülállók vagyunk és csak ennyit látunk amit ide leírt...és ebből akár racionális akár nem, de ez jön/jött le...és nem csak nekem...szóval nem velem (csak) van a baj

2013. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!