Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek az "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az "első szerelem" ne jutna minden nap eszébe? Vagy csak én nem tudom elfelejteni évek után se?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát a második inkább jutott eszembe az 5 év alatt, amit szintén az eslővel éltem le, pont mint a második szerelmemet megelőző 5 évet.

Na, ez de hülyén hangzott... De aki érti, az tudja:-D

Kb mostanra sikerült elérnem azt, hogy nem esek letargiába, ha eszembe jut az a szemétláda...

2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen érzésekkel tölt el, ha rá gondolsz. Ha kínoz az emléke és még mindig utána sóvárogsz, az azt jelenti, hogy képtelen vagy a mai napig túllendülni rajta. Ha olyan szinten jut eszedbe, hogy de jó is volt meg szép, aztán folytatod a dolgod, akkor az teljesen normális. Nekem is eszembe szoktak jutni a régi szerelmeim, de abszolút kellemes emlékként, nem kínzóan.
2013. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fél éve lett vége, van már más, de minden nap eszembe jut.
2013. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Pár ´hónapja ért véget .. kivagyok , amg ismerkedek , teljesen minden ok , de amikor meglátom avval, aki miatt elhaygott...rogton felidegeskedek . hát ez van , csak túl jutok rajta elóbb-utóbb.
2013. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Talán minden válaszoló közül én vagyok a legreménytelenebb. 16 voltam amikor egy balatoni nyáron együtt voltunk, mindkettőnknek az első kapcsolata, majd az iskola kezdetével a lány szakított velem azóta sem értem miért. Nagyon magam alatt voltam, teljesen összetörtem, de kamaszként lett aztán más, majd a kapcsolatok jöttek mentek, már-már el is feledtem a dolgot de igazán szerelmes soha többé nem lettem senkibe, így van jelenleg is egy több mint tíz éves párkapcsolatom. Azonban nemrég megláttam egy lányt aki nagyon hasonlított rá, és felszakadt a régi seb. Oly annyira, hogy rá is kerestem egykori szerelmemre az arckönyvben (bejelölni nem mertem), és most teljesen magam alatt vagyok. Eltelt azóta közel 18 év, de Ő még mindig ugyan olyan gyönyörű mint akkor az a tinilány, semmit sem változott, és rá kellet döbbennem, hogy egész életemben, bárkivel is voltam együtt, azért nem tudtam többé igazán szerelmes lenni senkibe, mert akkor örökre nála maradt a szívem, és ezen már semmi sem segíthet. Most visszagondolva eddigi életemre olyan eltékozoltnak tűnik az egész. De mit tehetek már. Azóta egy földrész is elválaszt tőle tán már nem is emlékszik rám, neki családja van, tündéri gyermekei, nekem egy iszonyat keserűség amit most nem tudom hogyan emésszek meg, hogy folytassam az életem ennek tudatában. Szeretem a párom, de nem belé vagyok szerelmes. Na ilyenkor lesz az ember narkós.
2015. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!