Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy a barátnőm már nem szeret?

Figyelt kérdés

Folyton mondogatja hogy szeret/nagyon hiányzom neki....ha együtt vagyunk folyton a nyakamon lóg, és egyfolytában mondja hogy mennyire jó velem, stb....mindent meg tudunk beszélni, rengeteg a közös dolgunk...én nagyon szeretem őt....


De amikor valamiért nem tudunk találkozni akkor teljesen hidegen fogadja, annyit mond hogy ez "nagyon sz.r", de kb. mint egy szobor, semmi érzelem nincs benne....(ha 2 hétig nem látjuk egymást akkor is ugyanez a hidegség)

Most is végig ráérnék de a hó miatt nem találkozhatunk elvileg...:/

Ha nálam van akkor mindig korábban el akar menni, pedig simán maradhatna még....


...komolyan, néha én érzem már hülyének magam h szinte pitizek azért h találkozhassunk.....


Sajnos megbeszélni ezt nem lehet, mert vhogy mindig az a vége h én vagyok a hülye h ilyeneken problémázok....


Ő sokkal jobban elvan nélkülem mint én nélküle....szerintem....


Ez ellen mit tudok tenni? Vagy törődjek bele h már nem szeret? (Ha meg nem szeret akkor miért van velem?)


(bocs, a kisregényért, aki volt már beleesve vkibe az talán megérti)....


2013. jan. 17. 22:10
1 2
 11/11 solyom123 válasza:

Hát valahogy én is erre lennék kíváncsi,hogy mi lett a vége...

Én is észre vettem,hogy a barátnőm nem nagyon keres,nem úgy ír mint anno..

Ha írom,hogy szeretlek nagyon stb stb. Akkor anyi a válasz,hogy "Énis"

A régi "jajj én is nagyon szeretlek,és hiányzol"-on kívül..

Szóval igen,érdekelne engem is,hogy mi a fejlemény!

2016. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!