Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki, vagy én voltam vele bunkó?

Figyelt kérdés

17L 19F

A barátnőm elkezdett iszonyatosan féltékenykedni rám pár hónapja,de nincs oka,és ezt 100x elmondtam neki!

Belenéz a telefonomba,visszanézi a naplózott beszélgetéseket,mondván,hogy biztos megcsalom,csak mert van egy osztálytársnőm,aki arra lakik amerre én,és vidéken lakunk,együtt szoktunk ülni a vonaton,mindketten egy útvonalon utazunk,Pesten tanulunk csak ő egy megállóval arrébb,én meg előbb.Szoktunk helyet foglalni egymásnak,mivel ahol én szállok fel,szintén sok tanuló,dolgozó szál fel,meg jobb társaságban utazni,mint egyedül.Barátnőm,ezt megtudta,nem is tagadtam,ugyanezt mondtam neki is,hogy foglaljuk egymásnak a helyet,és nem akarunk 70km-et egyedül utazni,csak beszélgetni szoktunk.

Ő ideges lett,és azt kérdezte "mire fel?",erre a hangnemre én is ideges lettem,és ezt mondtam "nem b@szni szoktunk,hanem együtt utazni!".Vitáztunk vagy fél órát,majd hazament.

Másnap kibékültünk,majd megnézte a facebook adatlapomat,

és meglátta hogy az osztálytársnőmet felvettem,erre elkapta az ideg,és megint leállt velem veszekedni,hogy most ezt mégis hogy gondoltam,miért nem csávókkal utazgatok,miért egy béna csajjal?

Erre azt feleltem,hogy az osztályból csak mi ketten járunk egy helyről,mások más útvonalról járnak,Nyugati,Déli Pu.

Azt mondta hogy lecarja,mondjam meg neki,hogy utazzon egyedül!

Erre már kicsit ideges lettem,hogy meg akarja szabni,hogy mit tehetek,és mit nem,lekevertem neki egy pofont,ő meg hazaviharzott,visszajött hogy itt hagyta a táskáját,én meg utána dobtam. Annyira ideges voltam,hogy rendesen remegtem,és utána kiabáltam,hogy felejtsen el.



2013. jan. 19. 17:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj haver, majd megtapasztalod, milyen az, amikor egy csaj tojik rád, pedig te szereted. Akkor majd értékelni fogod, ha valakinek annyira fontos vagy, hogy csak épp nem képes kezelni a féltékenységet, mekkora hiba, húúú...


Esetleg lelőni nem akartad? Igaz, ahhoz fegyver is kell. De kés biztos volt otthon! Nem sokkal nagyobb túlreagálás, mint felpofozni meg ilyen köcsögnek lenni vele.


Ahelyett, hogy átölelted volna, és elmondtad volna, hogy neked ő a legfontosabb, vagy egyéb romantikus dolog, ami új szintre emelhette volna a kapcsolatotokat...


25F

2013. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

"Ahelyett, hogy átölelted volna, és elmondtad volna, hogy neked ő a legfontosabb, vagy egyéb romantikus dolog, ami új szintre emelhette volna a kapcsolatotokat..."


Köszönöm az értelmes hozzászólásodat! :)

Szövegértés: "A barátnőm elkezdett iszonyatosan féltékenykedni rám pár hónapja"


Szóval:Az elején írtam pedig,te úgy gondolod,hogy ezt pár hónap alatt,nem próbáltam meg!

"de nincs oka,és ezt 100x elmondtam neki!"


Vagy két hónapon keresztül nyugtatgattam,még apró ajándékkal is kedveskedtem,én sosem hoztam szóba a dolgot,volt hogy düh rohamot kapott,én magamhoz szorítottam,hogy szeretem,ő csak az osztálytársam,nem jön be,barátja van,megmutattam ezt is neki!

100 féle képen próbáltam lenyugtatni!


Szóval köszönöm még 1x értelmes válaszodat!

2013. jan. 19. 17:56
 13/34 anonim ***** válasza:

"egyébként is barátja volt,meg is mutattam a bnőmnek a profilját,és ott volt,hogy: kapcsolatban.Párja: xs

De ez sem hatotta meg,"az ilyen k.rváknál nem számít!"


Szerintem is leírta,hogy eleinte mindennel próbálkozott,hogy megnyugtassa,de mivel gond lehet a fejével,ezért nem sikerült neki!

2013. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"Esetleg lelőni nem akartad? Igaz, ahhoz fegyver is kell. De kés biztos volt otthon! Nem sokkal nagyobb túlreagálás, mint felpofozni meg ilyen köcsögnek lenni vele."


TE nem vagy normális,már ne haragudj!!!


Ez a pofon meg úgy történt,hogy oda állt elém,és mondta-mondta-mondta,én meg kértem hogy hagyja abba,menjen el,erre ő "végig fogsz hallgatni!",ekkor történt,és nem ütöttem úgy meg,tehát nem csattant,azért nem akartam hogy fájjon neki,de hisztériás rohamot kapott,rendesen üvöltött velem.......

2013. jan. 19. 18:02
 15/34 anonim ***** válasza:
nem akadt ki jogosan, alaptalan és buta dolog a féltékenykedés a részéről. de tudod ilyenért megütni egy nőt... legközelebb mi lesz? összevesztek valamin és ököllel behúzol neki? összevered? nagyon nagyon rossz húzás volt ez a pofon. én a csaj helyében megfogadnám a tanácsod, és tényleg el is felejtenélek, örökre.
2013. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Néha kell egy kijózanító pofon. Nem azt mondom, hogy helyes volt, hogy így tettél, azt sem, hogy nem volt rá szüksége, de ez mindegy is.


Keress magadnak egy értelmes barátnőt, aki el tudja fogadni, hogy vannak lány ismerőseid is.

2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
ja, és nem mentegetőzni kellene egy ilyen eset után. nagyon sajnálom, hogy keresed a kifogásokat a pofonra. nem ütünk meg senkit, a fizikai erőszak sosem válasz. ha ennyire felidegesítene valaki, akkor maximum fognám magam és lelépnék a fenébe. hiába próbálkozol, meg magyarázod itt a bizonyítványod, pofonvágtad, és nagyon nem kellett volna.
2013. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

"és nem ütöttem úgy meg,tehát nem csattant,azért nem akartam hogy fájjon neki,de hisztériás rohamot kapott,rendesen üvöltött velem......"


ezt olvastad utolsó??



"Nagyanyáink szerint a hisztéria leggyorsabb és legeredményesebb ellenszere nem más, mint a pofon. Illetve ha jó alaposan megrázzuk az illetőt!"


És mint mondtam,én nem kevertem le neki akkorát.

Amúgy ő terrorizálhat,zsarolhat lelkileg?

2013. jan. 19. 18:09
 19/34 A kérdező kommentje:

"nagyon sajnálom, hogy keresed a kifogásokat a pofonra."


Értem,ő meg tudja hogy magas vérnyomásban szenvedek,vérnyomáscsökkentő gyógyszereket szedek,tudja hogy apum szívbeteg,de ő idegelhet folyamatosan,meg piszkálódhat?

szakítani azért nem szakítottam eddig,mert ez nem 5 perc,szerettem.....

2013. jan. 19. 18:11
 20/34 anonim ***** válasza:

""és nem ütöttem úgy meg,tehát nem csattant,azért nem akartam hogy fájjon neki,de hisztériás rohamot kapott,rendesen üvöltött velem......"


ezt olvastad utolsó?? "


olvastam, erre szólt a magyarázkodós rész.


senki sem kérte, hogy zsaroljon, te meg fogadd el és szenvedj. de elég szánalmas alak lehetsz, ha olyan szegényes a kommunikációs repertoárod, hogy csak az ütés, pofon az egyetlen válasz, ami ilyenkor eszedbe jut. tök mind1, hogy csattant vagy sem, jobb kézzel adtad vagy ballal, megütötted és kész. én maximum otthagytam volna, tomboljon magában, majd szakítok vele. egy hisztérikus pics@ kell a fenének. de nem a te dolgod megnevelni vagy észhez téríteni, a szüleié lett volna. de senki sem hatalmazott fel, hogy játsszad itt az igazságosztót. ha ennyire buta a csaj, akkor le kell lépni, és nem megütni. mit gondolsz, ezek után milyen lesz a kapcsolatotok? ha lesz?

2013. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!