Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan érzem magam egy nulla...

Jogosan érzem magam egy nulla senkinek, amiért képtelen voltam 24 év alatt viszonyt kialakítani lánnyal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2012. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
70%

Jogod van hozzá, csak nincs igazad. :-)

Legalábbis szeretném ezt hinni, mert nekem 26 éves koromig nem volt semmi kapcsolatom a barátságon túl. :-)

Azóta már feleségem van és két gyerekem.


39F

2012. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
34%

Igen, de ezt te is érzed, nem hiába tetted fel itt ezt a kérdést.

Ahogy élsz, az nem normális.

2012. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim válasza:
Most csak el vagy kesredve...próbálj ezen változtatni! nem éri meg magadat kínozni hogy jajj mekkora egy nyomorék vagyok...tök felesleges,attól még a helyzeted nem javul fel a fejjel !
2012. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim válasza:

Ettől még nem vagy egy nulla. Vannak fontosabb dolgok is az életben és valaki szeret egyedül lenni.

Egyébként mi miatt nem jött még össze?

21/N

2012. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
És hogy szerezhetnék bárkit, amikor az összes nő lenéz? Lenéznek, mert szűz vagyok, lenéznek, mert nem csajozok, lenéznek, mert vékony vagyok, és nem egy kigyúrt, vagy kövérkésebb ember, mert manapság már az utóbbit is sokkal jobban megbecsülik. Megvan bennem minden olyan tényező, ami miatt minden nő utál, és sz*rnak gondol.
2012. júl. 17. 19:26
 7/85 A kérdező kommentje:
Mocskosul el vagyok keseredve, mert tudom, hogy egy keresetlen selejt cikk vagyok.
2012. júl. 17. 19:28
 8/85 anonim ***** válasza:
84%

Aha. Na, most meg már végképp egy nulla vagy.

Szánalmas. Ahelyett, hogy itt keseregsz, hogy "nem vagy egy kigyúrt állat", de szerinted ez kell a csajoknak, akkor menjél gyúrni. Azt meg főleg ne várd, hogy egy lány menjen oda hozzád, hogy esetleg nem akarnád-e megdugni...

2012. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim válasza:

Szerintem ezt csak be beszéled magadnak. Nem minden nőnek jönnek be a kigyúrt fazonok, sokan kifejezetten a vékony srácokat szeretik.

Az a baj, hogy te sem vagy elégedett magaddal és ezt észreveszik a nők rajtad. Fogadd el magad vagy kezdj valamit sportolni, az is ad önbizalmat.

Próbálj meg pozitívabb lenni, tudom, hogy nehéz, de ha nem változtatsz, akkor ez így fog maradni.

21/N

2012. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Sportolok én, csak nem azt, amire a mai nők nedvesednek, mint például a foci, jéghoki, meg mondjuk a vízilabda.
2012. júl. 17. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!