Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal, ha őszintén szeretem, de úgy érzem, nincs közös jövőnk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de ennyi idő alatt kijött minden probléma. Én érzem, hogy szeret, gyakran elmondja, mennyire szerelmes belém, ölel és csókol - de ez csak az egyik oldala.


Nincs munkája és nem is nagyon keres, inkább vára, hogy a sült galamb a szájába repüljön - de közben panaszkodik, hogy szerencsétlen és semmi pénze, semmi nem jön neki össze. Ha azt mondom, erőltesse meg magát, akkor megsértődik, mert nem értem meg.

Állandóan itthon ülünk, nem megyünk, sehova. Ha náluk vagyunk, órákat rohad a gép előtt, igazi függő, én meg halálra unom magam mellette. De ezt akárhányszor próbáltam megbeszélni vele, mindig csak megígérte, hogy majd nem így lesz, de semmi nem változik. Állandóan a gép az első...


Ha valami nem tetszik,dettó. Azt mondja, hisztizek, de eszébe sem jut, hogy változtasson kicsit dolgokon.... annyira gyakran úgy érzem, hogy nem is figyel rám. Szeret, de úgy van vele, hogy úgyis ott vagyok neki, nem kell értem küzdeni, nem kell nekem udvarolni.


Nemrég megkérdezte, kiábrándultam-e belőle? Nemet mondtam, de néha úgy érzem, az agyam tudja, hogy ez így nem fog menni, a szívem meg ellentmond ennek. Mert tényleg, néha olyan boldog vagyok vele, jobban szeretem mint bárki mást, regeteg csodás tulajdonsága van, csak mellette állandóan előjön ez a rossz oldala is, amitől az önbecsülésem a béka segge alatt van.


Hogy vegyem rá magam a szakításra?


2013. jan. 20. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen a fiúk többsége olyanok mint a gyerekek.. sajnos fejben is.. azután meg csodálkoznak ha egy nő egy nála 20 évvel idősebb férfival jön össze. Az én párom is gépezik, és nem fog leszokni róla soha. Még a gyermekkorát éli, pedig már elmúlt 30 éves. Ezt ne ítéljük el, persze. Mit szólnátok, ha én gyerek szülés helyett még Barbie babáznék 30 évesen??? Ne keress neki munkát, ha ennyire életképtelen, dobd ki a francba. Egy ilyen fiú kell neked, de most komolyan? Dolgozni is majd mész helyette?
2013. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ismerős szitu túl kell esni a szakításon. ENNYI. sajnos én nem jól csináltam ugyanis szakítás után még összejöttünk egy két hétre aztán egyszer csak megszakadt a kapcsolat. ennek már másfél éve azóta boldog egészséges kapcsolatban élek :)


és ha tényleg így írsz róla, az nem lehet jó! azért majd írd meg hogy döntöttél, vagy mi volt :)

2013. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fél évet töltöttél el egy munka nélkül lődörgő gépfüggő pasival. Szarul érzed magadat, mert unatkozol mellette, és pontosan tudod, hogy miattad semmi nem fog változni, mert vagy pénze, vagy kedve nem lesz hozzá. Mi a kérdés??
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!