Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a pasitok már a kapcsolatotok elején kijelentené, hogy nem akar veletek soha közös képet készíteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
egyből tudnám azt, ha kidobom, egyből felajánlja a közös kép lehetőségét....
2013. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ez még nagyon a kapcsolata eleje akkor. Ha már együtt vagytok régebb óta, fél éve, éve, akkor elfogadhatóbb, egy olyan emberrel képet csináltatni, aki alapból nem bírja.

Én sem szeretem a fényképezést. Szerintem erőltetett.

2013. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya... Ezzel mellé lőttél, és most nem a külsőségekről van szó, sem a szexről. Párkapcsolatról!
2013. jan. 20. 20:09
 14/29 A kérdező kommentje:
Lányok véleményeire vagyok kíváncsi!:)
2013. jan. 20. 20:09
 15/29 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.


21/N

2013. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,hogy nem akart közös fotót,de bezzeg ha egy buliba ment ott összeállt mindenféle lánnyal...>:(
2013. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
remélem jól kidobtad Utolsó!:D
2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, annyira én sem vagyok nagy fényképezkedős. Nekem elég, ha tudom, hogy együtt vagyunk, sosem reklámoztam a pasijaimat, főleg nem neten vagy facebookon, vagy mittudom én, hol. Ettől függetlenül elég arrogáns megnyilvánulás, hogy "sose csinálok veled közös fotót".

21l

2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem kértem meg rá, hanem azonnal kijelentette. Abban meg nincsen semmi, hogy majd ki szeretnék tenni közös képet keretben a polcomra. Az összes ismerősöm ezt csinálja. Nem fb-ről és nem arról van szó, hogy hírdessem. (de bezzeg az ex csajáról még mindig ott vannak a közös, ölelkezős képek a gépén, melyeket nem hajlandó kitörölni)
2013. jan. 20. 20:22
 20/29 anonim ***** válasza:

önző. nem arra gondol, hogy a szeretteinek kell, hanem hogy ő hogy néz ki rajta, szerintem rondának tartja magát.


ilyen az uncsitesónk is. eszébe nem jutna, hogy jól esne róla egy kép, mert ritkán látjuk, holott együtt nőttünk fel majdhogynem, mint valami sztár hesseget, ha fotózás van, hogy őt ne.

olyan visszataszító tud lenni, hogy így már kép sem kell róla nekem!

2013. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!