Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a pasitok már a kapcsolatotok elején kijelentené, hogy nem akar veletek soha közös képet készíteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ez olyan, hogy:

- Mondd, hogy szép vagyok!

- Szép a belsőd :D

2013. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, nekem iszonyú rosszul esne. Ha szerelmes lenne, alap lenne, hogy szeretne egy közös képet legalább rólatok magának. És nem feltétlenül azért, hogy bárhova is kirakja.
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Pretty_Fighter ***** válasza:
Azt hogy oké.Úgysem szeretek fényképeszkedni.Bár az évek során biztos összejön pár közös.
2013. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én furcsállnám. nem azért, hogy kitehessem fb-ra, de néha kell 1-2 közös kép. NEKEM, hogy elővehessem, nézegessem :)) mondjuk barátom is ilyen volt, nem nagyon akart közös képet, mert nem szeret fotózkodni. aztán mégis lettek később ;)
2013. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ez szép dolog volt tőle, de itt meg arról van szó, hogy egyáltalán semmilyet sem akar. De az exével ölelkezős képeit még mindig őrizgeti. Velem meg semmit.
2013. jan. 20. 22:29
 26/29 anonim ***** válasza:
na, hát így már gáz a dolog... szerintem simán nincs túl az exén. és lehet, titokban reménykedik, h összejönnek még, ezért nem akarja, h bizonyíték legyen arról, h együtt vagytok.
2013. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is. Sőt, fel is hoztam neki, és csak röhögött. Bár szerintem ebben nincs semmi vicces.
2013. jan. 20. 22:42
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért röhögött, mert ő is tudja, hogy ez az igazság... és hirtelen nem tudott másképp reagálni:S hagyd a fenébe ezt a srácot:(
2013. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kell neki egy dugótárs de azért reménykedik hogy visszamehet ahhoz a csajhoz,ezért úgy csinál mintha még mindig szingli lenne


Egyértelmű hogy csak kihasznál és guminőnek tart,de megis érdemled,mert úgy látszik túl alacsony az IQ szinted ahhoz hogy erre magadtól rájöjjél

2013. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!