Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfi miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi miért nem tudja kimutatni amit érez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 09:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen van azokban igazság amiket írnak, nem minden nő egyforma ez tény, de ha megnézed sok esetben tényleg az van, ha egy férfi túlságosan romantikusra veszi a dolgot, és meg tesz a nőnek szívességeget is, akkor a nő hamar tovább áll, viszont aki öntelt, bunkó nem befolyásolható, meglepő módon egy olyan sráct jóval ritkábban hagynak ott, vagy egyáltalán nem, és én nem egyszer halottam már olyat, egy osztálytársamtól, hogy teljesen simán fölszedett tök jó csajokat, aztán meg azok gyorsan tovább álltak, és biztos nem azért mert a srác bunkó lett volna velük, sőt

Én a legkevésbé sem azt mondom, hogy egy nőt le kéne alázni, meg úgy viselkedni vele mint egy "kutyával" de van egy úgynevezett aranyközépút, mert akármilyen hihetetlennek tűnik, manapság úgy mennek kb a dolgok a csajoknál, hogy aki romantikus és kimutatja az érzéseit, kb ugyan annyi esélye van a csajoknál, mint aki porba alázza őket...... legtöbb esélye meg azoknak van, akik valahol a kettő között vannak..... van akinek ez a véglet jön be nagyon, valakinek meg pont a másik véglet, de így általánosságban, azoknak van a legtöbb esélye akik a kettő közt vannak, és az érzelmek kimutatásában nyilván az sem mindegy hogy valaki mennyire van oda valakiért, tényleg szereti az adott csajt, vagy csak hogy legyen egy barátnője, aki nem jelent többet számára mint akármelyik másik szimpi, helyes lány, és igen valaki akkor is komoly érzéseket mutat valaki iránt, ha nincs is annyira oda érte, valaki meg akkor sem mutatja ki az érzéseit ha tényleg oda van valaki iránt, ez valóban természet függő is.

2013. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10! Sok igazság van benne.

Nő vagyok, de még soha nem találkoztam romantikus pasival. Jó lennem de nem jött össze. Ezt úgy értem még virágot sem kaptam.

Egy biztos, már párszor megjártam, ha kimutatom az érzéseimet. Mindig ilyen férfiakkal sikerült összeakadni, akik nem mutatják ki. Ennek van egy hátránya, sajnos. Az ilyen viselkedés a nőből kiöli az érzelmeket. Hiszen azok egymásból táplálkoznak. Na inkább, megint visszakerültem oda, hogy nem mutatom ki. Talán jobban járok.

2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De miért öli ki a nőből az érzelmeket? Eleve ilyenekkel a legtöbb nő össze sem rajka magát, mert hiába a külső vonzalom,ha a belső szimpátia nuku! Attól még neked nem kell teljes hasonulásba lenni vele. Itt is előjön az,hogy kihez ki való. Jól kell tudni SZERENCSÉVEL kifogni olyan partnert aki ezt igényli.

Pedig mennyi szerencsétlennek sír itt a szája,hogy ők bezzeg bazzeg romantikusok, meg félóránként hordják a virágot meg nyomatják hangosbemondóban a szeretlek mindennél jobbant, aztán le se szarják őket. Ez a nők egyik fele. Ezekhez jók a hideg jégcsapok.

A másik fele meg te vagy, aki érthetetlen módon nem talál kedves fickót, pedig az olyanokból mint én is vagyok ,kevés van. Általában jófej, haverkodósak az emberek, én nem vagyok az. Szerintem ritka balszerencsésen választottál.

2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Huu nagyon köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna h ennyi mindenkit foglalkoztat ez a kérdés :) és valóban igazatok van h a két végletet( a csöpögős nyálas ,,szeretlekes" sztorit meg a bunkó fafejű macho-s tarparasztokat) kellene elkerülni vagyis az arany középutata megtalálni de ez nagyon nehéz bármilyen szempontból is.. :/ szóval köszönöm hogy írtatok ;)
2013. jan. 24. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!