Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért nem akarnak járni egy olyan fiúval aki kedves udvarias hűséges típus. Nem vagyok csúnya pattanásos. A "hobbim" az hogy heti 3x lejárok edző terembe szóval a testemmel iylen téren nincs probléma. Szerintetek mi a válasz erre?

Figyelt kérdés
F/18
2009. aug. 31. 17:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát teljesen nincs mert szoktam szedni de azért jobban összevan mitn az átlag
2009. aug. 31. 20:38
 12/19 A kérdező kommentje:

Hirtelen nem találtam jobb képet amin férfi van de kb ennyire . szerintem nem vészes


[link]

2009. aug. 31. 20:41
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves, udvarias, hűséges stb stb vagy. Viszont ez nem látszik kívülről. Ahhoz hogy a lányok tudják is hogy az vagy, beszélgetni kell velük, meg kell hogy ismerjenek. Nem tudom mennyit próbálkozol lányokkal, de ha egyszer összejön és valóban olyan vagy amit leírtál akkor utána már nem lesz gond ;)
2009. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 31. 21:02
 15/19 anonim ***** válasza:
a szemöldököddel nincs baj :D
2009. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
örülök , köszi:D
2009. aug. 31. 21:50
 17/19 anonim ***** válasza:

az en baratom kicsithusis,de formás,nem jár sehova,max a számitógépéhez,nem h edzeni.pattanásos,udvarias,tisztelettudó.már 3éve szeretem,s a legjobb pasi az én szememben (mások szerint jó csaj vagyok de nem egóbol irom hanem azért h lásd h nem csak a csufi lányoknak kell az átlagos pasi,hanem azoknak akik szeretnének szeretni,s nem csak mutiba tartani egy pasit!!)

ugyh ne is foglalkozz az ien kis ribikkel,műhajműcici ááááh ezek ilyenek

21/l

2009. szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem is ilyen pasim van,várj egy picit biztos te is találsz magadnak egy álomcsajt és ő fog majd az álompasiának tartani.
2010. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Kérdező!


Ugyan ebben vagyok én is. Minden csajnak olyan pasi kell és tart meg ki üti veri mint egy kutyát. Én Hűséges vagyok és kimutatom az érzelmeimet de basznak rám xD

2012. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!