Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a vőlegényem. Vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a vőlegényem. Vége mindennek. Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Mi legyen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 21:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
mennyi idős volt?
2013. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
24 múlt nemrég.
2013. jan. 23. 21:37
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan fiatal volt. Fogadd részvétem..
2013. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%
Mit csináljon? Üljön a sarokban egyedül és sírjon? Ez legalább kicsit eltereli a figyelmét. Hihetetlen, mennyire bunkók tudnak lenni itt páran...
2013. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
igen,itt gyakorizom,és tudod miért?mert már az is megfordult a fejemben,hogy utánamegyek!próbálok éppen nem megőrülni!
2013. jan. 23. 22:05
 26/34 anonim válasza:
Menj a szüleidhez
2013. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem tudok.
2013. jan. 23. 22:23
 28/34 anonim ***** válasza:
60%
Hát :( el sem tudom képzelni, min mehetsz most keresztül, fogalmam sincs mit tennék. De semmi butaság ne jusson az eszedbe. Azt mondják idővel majd könyebb lesz. Ha vannak szüleid, rokonaid, barátaid, vagy elég csak egyetlen személy akivel beszélgetni tudsz hívd fel, beszélj vele. Bár mindenki más, van aki ilyenkor egyedüllétre vágyik, akkor viszont sétálj, menj állatok közé(de tényleg, nem tudom mennyire vagy állatbarát, de tényleg olyan nyugtató a jelenlétük)., ki a természetbe, sírj sokat ha jól esik... :( Kívánok sok-sok kitartást Neked, a szívtelen emberekkel pedig ne foglalkozz.
2013. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Bocsi mindenkitől, azért hittem, hogy kamu (azóta törölték), mert valahogy elképzelhetetlennek tűnt, hogyha valakinek most halt meg a vőlegénye, akkor "akkora" gyászban van, hogy gyakorira írogat kérdéseket... Valahogy nem áll össze
2013. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
hát, pedig én is el tudnám képzelni magamról. De inkább ne tudjuk meg! De csak egy picit gondolj bele, a végtelenségig kétségbe vagy esve, nem tudsz mit csinálni, nincs a közelében senki ismerős (aki közelebb áll hozzá, akivel megoszthatja a gondját), tehát igenis én is lehet, hogy leülnék és próbálnék kommunikálni, hogy ne őrüljek meg, hogy valaki megvigasztaljon egy picit.
2013. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!