Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalt a vőlegényem. Vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a vőlegényem. Vége mindennek. Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Mi legyen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 21:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Jó ég... én is nagyon sajnálom.

Próbálj meg minél több időt társaságban tölteni. Biztosan nagyon nehéz ilyen helyzetben kimozdulni és emberek közé menni, de szerintem jobban jársz, ha nem maradsz egyedül!

Örülj annak, hogy mindig van valaki, akire számíthatsz!

Azt kívánom, hogy minél előbb sikerüljön túllépned ezen a szörnyű dolgon!

2013. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Egyelőre ne csinálj semmit. Gyászolj. Ha tudsz, vegyél ki néhány nap szabadságot.

Utána adj magadnak időt, amíg feldolgozod, addig ne erőltess semmit. Iskolába vagy dolgozni járnod sajna muszáj, de az egyebeket nyugodtan hagyd ki, ha nincs hozzá kedved. Idővel próbálj majd a barátaiddal beszélni, legalább a legjobbal, akiben megbízol és akinek mindent elmondhatsz.

2013. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
és Őszinte részvétem!
2013. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
én még fel sem fogtam...tavasszal esküdtünk volna...olyan szürreális ez az egész,olyan,mintha csak kezelésre ment volna el...
2013. jan. 23. 21:25
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak még több tanácsot kellene kérned az interneten ismeretlen emberektől...
2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
miért,16-os,mit csináljak szerinted? azért írtam ide,hogy legalább egy icipicit jobban legyek,de már látom,kár volt.
2013. jan. 23. 21:29
 17/34 anonim ***** válasza:

Ismerednél velem?


Az én feleségem is egy betegségben halt meg. :(

2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
mikor történt meg? :(
2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Éjfél és egy óra között,hajnalban.Szívesen meghallgatnám a tapasztalataidat,igen,örömmel venném,ha írnál privátban...most minden szó segítség...
2013. jan. 23. 21:31
 20/34 anonim ***** válasza:
60%
21:28 neked sincs fogalmad arról, hogy milyen ha elveszít az ember egy hozzá közelálló személyt! vagy ha van akkor őszintén sajnállak amiatt hogy ilyen érzelmileg szegény vagy :(( ilyenkor azt se tudja az ember, hogy most mit csinál, fel se tudja fogni a dolgokat normálisan.
2013. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!