Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, hogy k. rvázhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, hogy k. rvázhat le valaki, aki állítólag szeret?

Figyelt kérdés
Ráadásul szerintem ok nélkül... A páromról van szó, akivel együtt élek. Az történt, hogy én az emeleten voltam és később lementem hozzá, megkérdezni, hogy mit csinál. És azt mondta, hogy egy k.baszott k.rva vagyok, az öltözködésem miatt, mert hogy neki jönnek a haverjai. Egyébként egy hosszú ujjú felső van rajtam, olyan pizsamaszerű és cicanadrág ami amúgy a szokásos öltözékem itthon... és egyébként is le sem akartam menni mikor a haverjai itt vannak... A másik problémája pedig, hogy miért vannak a nappaliba a kimosott ruhák kiterítve mikor neki jönnek a haverjai...Ez tényleg olyan gáz, és nem tudok "viselkedni" ha ő "vendégeket" vár, ráadásul este 11-kor???? Most nagyon megbántva érzem magam :(
2013. febr. 1. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem iszik?
2013. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
soha nem iszik, még csak sört se.
2013. febr. 2. 00:29
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez pszihológiai eset, nem tudja kezelni az indulatait. és tudom hogy most azt kellene írnom hogy azért k-zik le mert nem szeret de sajnos nem így van, éppen ellenkezőleg. féltékeny és nem tudja ezt normálisan kezelni. az én párom is ilyen bunkó volt de egyszer kapott tőlem egy alapos hidegzuhanyt azóta megválogatja alaposan mit mondd. először is azt tudni kell hogy nem magyar, nyár volt és egy sima bugyis (tehát nem tanga vagy ilyesmi) bikiniben hason napoztam, egyszercsak odajött és elkezdte nekem mondani hogy én mekkora k vagyok hogy mutogatom magam. szétnéztem és tény volt ott kettő srác akik engem lestek. no én jól felkaptam a vizet, fogtam összeszedtem a cókmokot bevágtam a kocsiba, majd odamentem hozzá (unokatestvérével beszélgetett pár méterrel odébb) és közöltem vele hogy lehet hazafele indulni. utközben elmagyaráztam neki hogy még ilyen primitív embert életemben nem pipáltam, még csak nem is kokettáltam senkivel uram bocsá én rib.nc napozni merészeltem stb stb. amikor hazaértünk még mindig nem volt vége, fogtam magam kimentem az anyjához és megkérdeztem hogy a már általa is látott fürdőruhámban napozni itt esetleg erkölcstelen dolog e, mert hát ugye én magyar vagyok lehet nem vagyok tisztában a dolgokkal. megkérdezte hogy tangában voltam? mondom dehogy abban a fürdőruhában amit már láttál, akkorát röhögött hogy zengett az egész ház, erre kijött a párom és mondtam az anyjának hogy hogyan viselkedett velem, ezért is kérdeztem meg. míg az anyja lesújtó pillantásokat vetett rá én közöltem vele hogy egy bunkó volt és megérdemelné ha az lennék aminek titulált, majd otthagytam. soha többé nem beszélt velem így. igaz ez az első nyarunk volt, de hamar helyretettem hogy nálam az ilyesfajta "udvarlás" nem igazán ér célba, és ha erre tart igényt akkor elválhatnak szépen az útjaink. amúgy akkor azt is közöltem vele hogy ilyen embernek én biztos nem fogok szülni gyereket. oké, szerelmes vagyok, majd ha alábbhagy akkor dobbantok, de nem fogom magam lekötni egy ilyen emberhez, ráadásul meg sem érdemli hogy gyeeke legyen, mert majd így fog beszélni a gyerekkel is, vagy velem a gyerek előtt? nah, nem. szóval én javaslom hogy ülj le vele és közöld hogy ha olyan nagyon szerelmes lesz szíves disztingválni magát (ha csak ugymond egy rossz szokása az hogy nem tudja kezelni az indulatát, tehát soha nem volt szükség rá mert nem várták el tőle) vagy pedig fáradjék el egy pszihológushoz. amúgy amíg így beszél velem én a helyedben tuti nem szülnék neki gyereket. oké hogy szerelmes vagy és beletörődsz esetleg abba hogy így viselkedik veled, de a gyerek életét ne cseszd már el egy olyan apával aki nem képes az indulatait kezelni.
2013. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
jah és azt elfelejtettem leírni hogy közöltem vele hogy az ilyesmit másképp is meg lehet oldani. mert oké, megértem én azt hogy a bunkó fazonok ne lessék az "ő nőjét", de nem gondolom hogy én bármit is hibáztam azért mert hasonfekve, fülhallgatóval én se nem láttam se nem halottam a körülöttem lévőket. oda lehetett volna jönni és mondjuk szólni hogy költözködjek arébb mert kettő fazon ugy bámul mint akik még sosem láttak nőt, és én készséggel arrébb is mentem volna mert nem azért megyek a strandra hogy mutogassam magamat. de ez a stílus amit nekem lerendezett számomra sértő és megdöbbentő is volt egyben. közöltem továbbá hogy ha van olyan nő aki ezt tolerálja és neki erre van szüksége akkor talán nem egymásnak vagyunk az "igazi". amúgy érdekes hogy valóban világ életében olyan női voltak akik az ilyen viselkedést hagyták, sőt volt olyan aki egyenesen ezt szerette benne. nekem ezért is volt könnyű helyre tennem, mert sokkal inkább egy "rossz szokás" volt ez a részéről. mondhatni azt hitte így viselkedhet, igy kell viselkednie egy nővel. no de én hamar felvilágosítottam hogy az nem úgy megy! a lelkileg sérült beteg nőket pedig akik ezt hagyják inkább már nem is említem meg.
2013. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Ezt a helyzetet egyféle módon tudod orvosolni. Ne menj olyan társaságba, ahol ismernek!
2013. febr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
Azt én se kultiválom, amikor a nappalit ruhaszárítónak használják, és tele van minden száradó bugyikkal meg gatyákkal. Elég primitív színvonalra vall.
2013. febr. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nemsok semmi, várom, hogy legalább bocsánatot kérjen, de eddig még nem történt meg... Csak mintha mi sem történt volna, mondja hogy mennyire szeret...
2013. febr. 2. 14:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Pszichopata a csávó.találj egy rendes csávót aki tisztel is (létezik ilyen):)
2013. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!