Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nekem ebből bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem ebből bármilyen bajom, ha megismerkedünk? Normálisak a török férfiak?

Figyelt kérdés
17 vagyok és egy ideje levelezek egy török féfival, aki 22 éves. Ide fog költözni Mo.-ra és szeretne megismerni, mert tetszem neki, de már azt is mondta, hogy elvenne feleségül és inkább ne szexeljek, mert szűz feleséget szeretne. Előtte pedig, hogy szívesen dugna velem. Hát igazából nem tudom hova tenni... Előtte már vagy 5 török srác környékezett meg szép szövegekkel és akar csak megdugni. Nagyon normálisnak tartom, mert irtó aranyos. Viszont ez után kicsit agyvérzést kaptam, hogy gyakorlatilag nem is ismer, nem is látott élőben, csak cam-on keresztül és ilyeneket ír. Mire számítsak? Ne legyen naiv és szarjam le vagy ha találkozunk ismerjem meg és majd eldől?
2013. febr. 3. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele. ezeknél a nő egyenlő az állattal, vagy még annál is lejjebb van..


ámít, meg akar d*gni és ezért mindenféle hülyeséggel tömi a kis fiatal naív fejed.. :D ne dőlj be neki.

2013. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ebbe nem szabad belemenned. Vannak a törökök között is teljesen normális, európai gondolkodásúak, de az általad jellemzett pasi nem tartozik közéjük, ha ilyeneket ír, hogy elvenne feleségül és addig ne szexelj... Tényleg más a kultúrájuk, és a nő náluk tényleg alá van rendelve, kb. azt kell csinálnia folyamatosan, amit a férfi akar, szexuális téren is. Ne találkozz vele, mert akkor nagyon nehéz lenne levakarni, és mindenképpen "el akarna kapni". Ők máshogy kezelik ezt az egész férfi-női viszonyt. Az ottani nők jobban tűrik, mert nekik ez a megszokott, de a mi kultúránk eltér ettől.
2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha szerelmesek vagytok egymásba, azért az normális elvárás, hogy másokkal ne szexelj, nem?
2013. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Már hogy lennének egymásba szerelmesek, mikor még nem is találkoztak. Legalábbis nagyon így tűnik a leírásból.

2013. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A mohamedán kultúrában a nőknek csak másodlagos szerep jut.Ebben a szellemben nőnek fel.Mézesmázos alakoskodó emberek.Ha jót akarsz nem hagyod magad ámítani.Mi a problémád a magyar pasikkal?
2013. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ptimmy válasza:

Nekem is törökbarátom van...ha tönkre akarod tenni az idegeidet akkor tedd....Az elején szép volt minden.....Az volt mindig amit csak akartam..De kb 3hónap után,kicsit minden változott...Akkor is megkaptam mindent,de vettek is el tőlem...Addig jutottunk h a munkatársaimmal nem beszélhettem,mert ő féltékeny volt...És ha mégis beszéltem akkor hatalmas veszekedések volta...Aztán később már a pofonok is röpködtek...Mindig kicsit jobban eldurvult a helyzet,míg egyszercsak a rendőrségre került az ügy....Jelenleg nem jöhet a közelembe,ami nehéz,ugyanis a mai napig hívogat h ne haragudjak,nagyon szeret soha többet nem sinál ilyent....szerintem bele se kezdj az egészbe...


Az elején minden szép és jó lesz,de egy idő után minden úgy lesz ahogyan ő azt akarja,amit látott....Ha a kedves ismerősöd eddig Törökországban élt akkor még rosszabb!!!!

2013. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tessék az utolsó ember válasza az eldöntő neked hogy megérné- e vagy sem!!!
2013. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!