Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek alapjában véve, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alapjában véve, a tapasztalatokat és minden mást figyelembe véve a nők vagy a férfiak az ost. Bábbak a párkapcsolatokban? Ki mit mond?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg Te!
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
A pasik és ezt pasiként nyilatkozom... ;)
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, nem lehet általánosítani, minden ember más
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Első, tényleg, eltaláltad. Én is pasi vagyok, szóval szerinted a pasik. Köszi a véleményed :)
2013. febr. 3. 23:12
 5/55 anonim ***** válasza:

Ezt lehetetlenség megmondani. Mind a két félnek vannak agymenései amit a másik nem nagyon kedvel.

És a nők válaszai túlnyomórészt az lesz, hogy a férfiak, a férfi válaszolók között pedig a többség a nőkre voksol...

Szóval felesleges, és buta kérdés volt.

2013. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazságos döntetlenre szavazok.
2013. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
10%
Én pont úgy tudtam, hogy a terhesség okosítja a nőt... bár már nem nagyon van hova. Úgyhogy igazad lehet. ;)
2013. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Utolsó szakadok. Nem érdekel ki mit gondol, mármint aki oltogat engem. Polgárt pukkasztok akkor is, ha fáj :D
2013. febr. 3. 23:17
 9/55 anonim ***** válasza:
Egyébként változó, a legtöbb általam ismert pár esetében a nő tanultabb, intelligensebb, a férfi butább. De nem általánosítok, ez csak az én ismeretségi köröm. Olyan helyen dolgozom, ahol főleg vezető beosztásban működő nőszemélyekkel van dolgom.
2013. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Nem fáj ebben semmi. :) El lehet intézni azzal, hogy a PÁRKAPCSOLATOKBAN biztosan a nők. ;)))
2013. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!