Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek alapjában véve, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alapjában véve, a tapasztalatokat és minden mást figyelembe véve a nők vagy a férfiak az ost. Bábbak a párkapcsolatokban? Ki mit mond?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:10
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Majd ha megindoklod, miben tévedett a Kedves Válaszolóm, akkor hiszek Neked 77%-os. De amíg csak vagdalózol, addig én nem hiszek neked.
2013. febr. 4. 14:06
 32/55 anonim ***** válasza:

Te annak hiszel, akinek jól esik. Kissé kötekedő alkat vagy. :) Azt nem szeretik a lányok, tudtad. ;) Na meg, olyan kis dacos... én nem téged akartalak meggyőzni, úgyhogy nyugi. :D Sőt- nem is vártam senkitől, hogy 5-6 oldalas levezetés nélkül látatlanban higgyen nekem, csupán megjegyeztem, hogy azért ez nagyon nem fekete és fehér, főleg nem úgy, ahogy ő írja. :))


További szép napot, és béke! ;)

2013. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Ostoba vagy :)
2013. febr. 4. 14:18
 34/55 anonim ***** válasza:

Annyi baj legyen. :D El nem cserélném ezt az "ostobaságot" semmiért. :)

Te meg "cuki". ;D

2013. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megértsenek az ezekben a hitekben nevelkedő, gyakran önmagukat is jócskán becsapó emberek engem, több oldalt kellene írnom. Most sem kedvem, sem időm nincs ehhez. Néha meg szoktam tenni.

Egy jó indokot mond, miért lenne érdekem meggyőzni őket? :)


De van például, amiben fogjuk rá, megközelítőleg eltalálta a dolgot:


"A férfiak demagógok, mert vágynak a szexre, a sok partnerre, de mocskos r1bancnak tartják, aki le is fekszik velük. A nők is demagógok, mert szidják a pasikat, hogy "csak a farkuk irányítja őket", miközben ők pontosan ugyanezt csinálják, csak ők szerelemnek nevezik, és szerintük így már tök más."


De ezt még sokáig lehetne boncolgatni, miért alakult így, ki miért ellentmondásos, miért szidja a másikat, mi váltotta ki ezeket a hazugságokat, játszmákat, nekem meg ma marhára nincs kedvem ebbe belemenni. :)

2013. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Tudom ki vagy :D
2013. febr. 4. 14:22
 37/55 anonim ***** válasza:
Ja, egy "ostoba" nőszemély. ;D Nem kell velem foglalkozni egy ilyen cuki, ennivaló, aranyos, okos, tüneményes fiúcskának. ;DD :) Amúgy is dolgoznom kell, szia!
2013. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Nem írok Rád privátban, akármennyire szeretnéd, ha fugáznám a hátsódat :)
2013. febr. 4. 14:29
 39/55 anonim ***** válasza:

Széttaposott farokkal? ;) Ha erre vágynék, azért igényesebb lennék ennél. :)


Először arra gondoltam, nem minősítem magam és békén hagylak. De a másik énem győzött. Edződj fiú. ;) :)

2013. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, kemény vagy igaz? :)
2013. febr. 4. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!