Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek alapjában véve, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alapjában véve, a tapasztalatokat és minden mást figyelembe véve a nők vagy a férfiak az ost. Bábbak a párkapcsolatokban? Ki mit mond?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 23:10
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Oké a férfiak úgy állnak hozzá, a nőknek nincs agya. Lehet én nem vitatom. Ezt mindenki másként látja. Viszont attól, hogy valaki tanult, már ne haragudjon meg senki, az nem azt jelenti, hogy a párkapcsolatban egy zseni. A felsőfokú oktatásban tanulsz, de nem az életről. Ez utóbbi kettőt mindenki a saját kis bőrén tanulja meg. Nő is és férfi között is van hülye. Ennyi. N
2013. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Az más kérdés,hogy kik a tanultabbak.A magyar oktatást elnézve sok ész nem kell egy diplomához sem.A nők azért vannak többen "vezető beosztásban" (igazából egy cégnek sem nő az igazi főnöke),mert a férfiak esetében sokkal többen tanulnak fizikai szakmát vagyis szakmunkát.A nők nem mehetnek el kőművesnek vagy lakatosnak pl viszont a közértekben a takarítótól az árufeltöltőn keresztül a pénztárosig szinte csak nők dolgoznak.
2013. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Vitatkoznék azzal, hogy a magyar oktatásban nem kell megizzadni egy diplomáért. Mondom ezt úgy, hogy reál tudományú diplomás vagyok. SOkat kellett tanulnom érte gyerekek. Nem a céllövöldében vettem. Tény, hogy sok tőgyarcú bejut ma már az egyetemekre, őket ki is kell szórni alapból.
2013. febr. 3. 23:24
 14/55 anonim ***** válasza:

Ez egy kutatócég és itt nő a nagyfőnök is. Mégpedig úgy, hogy nemzetközi eredményei vannak. De nem vitatkozom, nekem nincs rá szükségem. A fizikai munkásokat sokra becsülöm, rájuk is szükség van.


"Oké a férfiak úgy állnak hozzá, a nőknek nincs agya. Lehet én nem vitatom."


Ezen meg nőként röhögtem. :D

2013. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
14. Meg kell, bizony, de én például félig-meddig külföldön tanultam (3. diploma szerzése során, kutatási gyakorlat is volt benne, bőven, hozni kellett a teljesítményt... magadra hagytak, szépen, és ha semmi eredményt nem tudtál felmutatni, akkor ugrott a dolog).
2013. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Értelek, szép teljesítmény. Nekem csak 2 diplomám van. :S :D
2013. febr. 3. 23:30
 17/55 anonim ***** válasza:
Nem azt látom,hogy annyira izzadni kéne,de persze vannak akiknek egy egyszerű dolog megtanulása is nagy szenvedést és izzadást okoz.
2013. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Hát aki büfé szakos szabad bölcsész, annak valóban nem kell izzadnia nagyon :)
2013. febr. 3. 23:33
 19/55 anonim ***** válasza:

polgárt pukkasztok akkor is- hűűűhaaaa :D ez aztán a botrány :D

amúgy meg ez milyen kérdés már?

2013. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
# 15 Kíváncsi vagyok annak a kutató cégnek a nevére...
2013. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!