Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 5 éve véget ért egy 4 éves kapcsolatom, de úgy érzem, hogy még mindig nem léptem túl rajta. 2 éve megismerkedtem a vőlegényemmel, szeretem is őt nagyon, de nincs olyan nap mikor nem jut az eszembe a korábbi kapcsolatom. Már 4 hónapja tervezzük az esküvőnket, de én egyre jobban elbizonytalanodok, hiszen így nem lehet(ne) esküvőt tartani. Nagyon kellemetlenül érzem magam ez miatt, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a volt párom. Még így 5 év után is emlékszem minden egyes mondatára, minden apró-cseprő dolgára. Valószínűleg az közrejátszik abban, hogy nem tudom őt elfelejteni, hogy a szakításunk, bár nem volt vihar, de bonyolult volt. Talán, ha még egyszer tudtam volna beszélni vele a szakítás után akkor ez nem lenne így. Most bárki mondhatja, hogy beszéljek vele, de ez sajnos (főleg miattam) nem lehetséges.

Teljesen tehetetlen vagyok nem tudom, hogy mit kéne csinálnom ebben a helyzetben.

Szerintetek mit tegyek?


2013. febr. 5. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

bocs, véletlen elküldte félúton...

szóval, figyelj...


A vőlegényed szerinted MIT ÉREZNE ha megtudná, hogy ez idő alatt folyamatosan csak átvered, másra gondolsz, és egy szó nélkül elhagynád, ha meglenne a lehetőség? Szerinted ez az alapja egy hosszantartó, jó házasságnak?!

Neked hogy esne, ha egy nap ő vallaná be, hogy valójában ha az exe egyet csettintene, visszamenne hozzá, mert egyfolytában rá gondol? Neked mennyire fájna? Hogy vagy képes ezt megtenni mással?


Az csak önámítás, hogy könnyebb lenne, ha tudnál beszélni vele. Ez egyfajta kétségbeesett kifogáskeresés, hogy miért nem vagy még túl rajta. Nem lenne jobb, ha beszélhetnél vele, sőt.


Komolyan mondom: nehogy hozzámenj a vőlegényedhez. Attól, hogy te nem vagy boldog, ne vedd el tőle is a lehetőséget, hogy olyat találjon, aki valóban ŐT szereti, és őt akarja, és boldoggá is teszi, és nem csak pótlék neki.

2013. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Tuti nem házasodnék.Minden bátorságom összeszedném és beszélnék az exel.Veszélyes játékot űzöl,mert igy az ex visszafogadása nyitott kérdés marad.Ha 5év után egy csettintésre visszamennél hozzá akkor honnan tudod hogy a házassággal ez megváltozik?Mi van ha 2év múlva bekopogtat és téged akar,vajon akkor csak azért mert házas vagy tudnál nem-et mondani?
2013. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!