Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Ész vs. Szív!

Figyelt kérdés
Nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, az első szerelmem dobott ki a végén, bár már én is éreztem, hogy nem az igazi, mint az elején,iszonyat sokat szenvedtem miatta, a végén is én próbáltam megjavítani a kapcsolatunkat, de helyettem a csajokat meg a haverokat választotta. De! mégis nagyon vágyom vissza, folyton reménykedek, hogy jaj mikor ír, mikor hív, hogy mennyire megbánta és h szeret. Tudom, hogy visszahúzna utána is a "szarba", és már semmi nem lesz olyan, mint rég volt. Mikor lesz ennek a "reménykedős" fázisnak vége? A legfájóbb az egészbe, hogy én nem is ebbe az emberbe szerettem bele... Vajon mikor jön el az az idő, amikor már csak egy régi szép emlékként fogok erre visszagondolni?:( az első szerelem... :((
2013. febr. 10. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok én is, csak nekem viszonylag hamar véget ért ez a mikor hív stb korszak. Mivel neki fontosabb a haver, az én véleményem már semmit nem ért és úgy beszélt velem mint egy kutyával.

Azt javaslom, hogy foglalkozz a barátnőiddel és a saját haverjaiddal, szórakozzatok együtt, és hidd el sokkal könnyebb elfelejteni :)


17/l

2013. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ette bele magát a sejtjeidbe. Fiatal koromban sok kalandom volt, a legtöbb felejthető, sőt felejtendő típusú. Egy-két hét, aztán vége szomornak. Már meglett, családos ember voltam, amikor megtaláltam az igazit. Na, az aztán tönkrevágott. Hét év is eltelt, mire újra nőre tudtam nézni!
2013. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!