Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve elunk egyutt! Nemreg voltunk kulon par honapot! Sikerult visszakonyorognie magat az igereteivel,de semmi sem valtozott!Sot meg rosszabb lett! Folyamatosan veszekszunk,ilyenkor szekeket dobal...nagyon felek tole! Senkivel sem beszelhetek,meg dolgozni sem enged mert fel h megcsalom! Mikor felhozom a szakitast elkezd fenyegetni h tonkre tesz,engem es a csaladomat is! Nagyon felek tole... Mit tegyek?
2013. febr. 11. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2013. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Költözz el, cserélj telefonszámot, tűnj el egy időre.
2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Költözz el tőle, a szüleidhez, vagy baráthoz, bárhova. Ha pedig oda is utánad menne, és fenyegetőzne, akár tanúk előtt, vagy telefonon, sms-ben, jelentsd fel. Másképp nem fogsz megszabadulni tőle.
2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Telefonon vagy sms stb

Mert ha személyesen mondanád kitudja mit vág hozzád...

2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! Én is keresztül mentem ezen. Engem sajnos többször meg is vert a szakítás után. Kérj segítséget a szüleidtől, vagy a testvéreidtől, barátaidtól! Legyen ott veled egy vagy akár több férfi is, amikor véget vetsz a kapcsolatnak, és ők is mondják el neki, hogy nagyon rosszul fog járni, ha nem hagy Téged békén. Amikor elmegy, az első dolgod az legyen, hogy zárat cserélsz, és szerintem valaki legyen ott veled az első pár napban, vagy Te tölts el pár napot, hetet másnál!!! Nagyon sajnálom, kitartás!!!
2013. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szuleimen kivul senkim sincs,mivel nem hagyja hogy tartsam a kapcsolatot a barataimmal! Attol felek h barhoma mennek megtalalna,feltem a csaladomat... Mar teljesen kikeszultem,de szerinte csak szimulalok!!
2013. febr. 11. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet azzal csinálnak, aki hagyja ... Mivel már eljutottatok idáig, így már elszúrtad a részedről a dolgot. Segítség az lehet, ha valaki melléd áll és lerendezi a tagot, ha hepciáskodik. Ez lehet családtag (báty, unokatesó), vagy egy új kapcsolat ...
2013. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolsz h talan azert hagytam mert feltem? Mert tudtam h ha jar a szam talan meg en is kapok nehanyat.... Ne itelj el kerlek ha nem voltal meg ilyen helyzetben!
2013. febr. 11. 12:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig #7-nek igaza van. Csak azt lehet megfélemlíteni, aki hagyja. Hagyd ott akár egy szó nélkül, cserélj telefont és ha találkozol is vele, azt nyilvános helyen tedd. Mindezek mellett fenyegetni úgy vélem te is tudsz, hát élj vele.
2013. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
keresd fel a régi barátaidat, amikor van rá lehetőséged.. 1-2 csak befogad pár napra
2013. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!