Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele?

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve elunk egyutt! Nemreg voltunk kulon par honapot! Sikerult visszakonyorognie magat az igereteivel,de semmi sem valtozott!Sot meg rosszabb lett! Folyamatosan veszekszunk,ilyenkor szekeket dobal...nagyon felek tole! Senkivel sem beszelhetek,meg dolgozni sem enged mert fel h megcsalom! Mikor felhozom a szakitast elkezd fenyegetni h tonkre tesz,engem es a csaladomat is! Nagyon felek tole... Mit tegyek?
2013. febr. 11. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem tudok együtt érző lenni ilyen szituációban. Te választottál párt, te hagytad, hogy ezt csinálja veled. Ezért az együttérzésem ne várd. Viszont megoldási javaslatot adtam, mint ahogy másnak is segítettem már ilyen szituációban, élőben is ... Egész pontosan haver csaj pasijának megígértem, hogy letöröm a derekát, ha még egyszer a lány közelébe megy. Te is keress valakit, aki segít ebben ... Ha a párod ilyen állat, hogy tettlegességgel lépne fel és a családod is fenyegeti, akkor bőven megérdemli, hogy valaki a nyakára taposson.
2013. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!